Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tetszik a több szépségver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik a több szépségversenyen is sikeresen szerelt Dorottya?

Figyelt kérdés

2 képsorozata is van. Kattints a képekre és előjönnek!

[link]

10-es skálán hányast adnál Neki? Én 8; 9 körül.


2010. jan. 3. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem olyan szép az arca... nem az ilyen nőkre bukok 6-7max
2010. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én 4. Szorri-szorri.
2010. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát értelmes feje van :)


Én 8ast... De egy biztos, szúrnám xD

2010. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ezek a képek nem olyan jók róla, viszont a m.vipen szép.


A szegedi képek alapján 7est adnék neki.

2010. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Öregnek tűnik
2010. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A szeme az ami megfog benne, de igazából úgy néz ki mint a Vásott Kölykök c. sorozat főszereplőja Tanya. Ez egy nevelést segítítő műsor és főként gyerekpszihológuiával foglalkozik és a házastársakkal.

Ami azt illeti 5-öst adok rá

2010. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát látszik, hogy manapság már boldog-boldogtalan lehet "szépségkirálynő".

Szerintem egy erős átlag, olyan 5-6 között. Különlegesen szépnek nem mondanám. Nem csúnya, félreértés ne essék, de ennél naponta látok szebbeket, és szerintem nem mind ilyen exhibicionista.

2010. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit tennék hozzá, hogy szép alakja van, csak szerintem már túlságosan kint vannak azok a bordák... de hát annyi baj legyen, még mindig jobb, mint egy duci csaj (külsőre).
2010. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jééé. Farsang Dorottya, aki Soltvadkert meg minden más szépe. Legutóbb az Álom.net-ben láthattuk. Igazából, emberileg nem kedvelem, mert nagyon beszűkült látótere van. Máshol ezt nagyképűnek és/vagy "hülyep1csának" szokták nevezni...

Ettől, ha eltekintek kinézetre 7 pont

De nem tudok eltekinteni és én is csak ember vagyok és mivel vannak normálisabb lányok: 3 pont

2010. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most komolyan, a mosolygás mikor ment ki a divatból? Vagy aki mosolyog, az nem elég ribis?

Szerintem a haja borzalmas, az orra furcsa, és elég nyüzüge. De ha az utcán szembejönne, csak egy lenne a sok közül. 5.

2010. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!