Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell a nőknek színészked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek színészkedni hogy felkeltsem az érdeklődésüket? Miért nem lehetek őszinte és saját magam?

Figyelt kérdés
Már többször átestem ezen, hogy addig érdekeltem egy nőt amíg egy ilyen nemtörődöm macsó fiút játszottam, viszont amikor már kezdtem inkább a asaját valódi arcom mutatni akkor lekoptattak a francba...miért nem találkozok olyan lánnyal akivel mélyrehatóbb öszinte kommonikációt lehet folytatni?
2014. jún. 21. 12:24
1 2 3
 1/27 gabriell88 ***** válasza:
Türelem, rózsát terem.Mellesleg, szerintem úgy kell elkezdened a kapcsolatot, hogy nem játszod meg magad az elején sem, akkor talán nem hagynának el, mikor rájönnek, hogy más vagy, mint akinek mutatod magad.Azt senki nem szereti.
2014. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
A megoldás, hogy legyél érdekes színészet nélkül is. Például fejleszd a tested, az öltözködésed. Legyél izgalmas. Például ha sokat olvasol, akkor sokkal izgalmasabb társaság leszel, és szívesen fognak veled lógni.
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyen keresel.
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amilyen lányok bejönnek neked küslőre, nem olyanok belsőre, mint amilyet te szeretnél.
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én rosszul lennék attól, amit megjátszasz. Add önmagad a kezdetektől! Hiszen előbb-utóbb úgyis kiderül, milyen vagy. Lesz lány, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy.
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A testem fejlesztem viszont...de úgylátszik ez kevés arcra sokmindekinek bejövök.
2014. jún. 21. 12:34
 7/27 A kérdező kommentje:
Csal elég érzelmes típus vagyok és ez elriszatja őket, én képes vagyok sírni a Titsnikon is:)
2014. jún. 21. 12:34
 8/27 A kérdező kommentje:
*Titanikon
2014. jún. 21. 12:34
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, akkor leszel te még nemtörődöm őszintén is a sok lekoptatástól. Ez is egy megoldás, meg az is, ha nem bunkó akarsz lenni, hanem magabiztos, határozott, ezt viszont más jellegű tevékenységekkel lehet fejleszteni.
2014. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 LeftBehind ***** válasza:
47%
Az első lépés hogy ne hallgass a nőkre ilyen téren. Figyeld meg, mindig azon nyavalyognak hogy milyen értelmes, kedves, törődő pasi kell nekik, de amint megkapják véget is ér az egész és mennek vissza a beképzelt taplókhoz. Hogy ez miért van....hát itt kössem fel magam ha tudom.
2014. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!