Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van ez a csajjal? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez a csajjal? Normális? Mit akar?

Figyelt kérdés
Az a helyzet vagy egy lány akivel facebookon iszonyat jól elvagyunk elhülyülünk elbeszélgetünk meg minden... mondtam neki hogy jó lenne élőbe is talizni és mondta hogy ő is örülne neki... van hogy elhívom valahova de ő is szokott engem hívni valahova.. ilyenkor megbeszélünk egy találkozót mondjuk 2-3 nappal későbbre mondjuk megbeszéljük hétfőn hogy találkozunk csütörtökön és szerdán írok hogy akkor mikor hol de ilyenkor sosem válaszol.. de utána pár nap múlva megint ír.. megint elhív valahova de mikor ismét közelítünk a megbeszélt nap felé megint eltűnik.. EZ MI ??

2014. jún. 24. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szórakozik, bizonytalan
2014. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem akar találkozni, csak nem meri megmondani...
2014. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fél
2014. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Második.. Ha nem akar találkozni akkor örül hogy nem hívnám.. de néha még ő is hív meg mondta hogy menjek oda hozzá ha látom az utcán
2014. jún. 24. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:

egy részét akkor is úgy gondolom, hogy csak "udvariasságból" mondja. könnyebb tenni, mint elmondani hogy bocs de nem akarok annyira találkozni...

nem tudjuk hogy mi a pontos ok, de az tuti hogy ha annyira találkozni akarna akkor nem tűnne el és írna és bíztatna. de nem teszi --> valami nem okés.

vagy még kislány és csak húzza az agyadat. gondolom ha nem keresed akkor váratlanul felbukkan..

2014. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk oké 1 éve nekem is volt olyan hogy volt egy csaj akibe toltál szerelmes voltam és minden vágyam volt hogy vele legyek.. és el hívott magával egy koncertre de mégsem mentem el.. nem mertem vagy nem tudom mért.. MEg is bántam keményen és ezzel tönkretettem az egészet (persze ezt csak zárójelbe teszem hozzá)
2014. jún. 25. 10:30
 7/15 anonim válasza:
és ha csak nem ér rá akkor? nem feltétlenül érhet rá mindig.
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de akkor mért nem mondja azt h bocsi de közbejött valami??.. meg ő tűzi ki a dátumokat... Meg akkor anyit mondok tényleg h nem érek rá majd máskor.. nem "felszivodik" ..
2014. jún. 27. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megijed. Valószínű annyira iszonyatosan nagyon mégse szeretné, de amikor megbeszélitek, akkor nem szeretne/tud nemet mondani. Az is lehet, hogy akkor még úgy érzi, hogy okés a dolog, de később megijed, hogy randira kéne mennie, ezért inkább visszahőköl. (Szóval ez még nem azt jelenti, hogy csak szórakozik, egyszerűen lehet csak ilyen bizonytalan, félős is.)
2014. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolók már nagyjából fel vázolták a lehetőségeket. Fenn áll még a kevésbé reális és minimális esélye annak hogy ,, titkos ügynök" vagy ilyesmi és olyan komplikált az élete hogy nem tud be iktatni egy találkozót, de még csak le mondani se azt.

Egyébként nagyon egyszerűen választ kaphatsz rá, kérdezd meg tőle, miért csinálja ezt.

Vagy már kérdezted?

2014. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!