Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miért nem sikerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül egy normális kapcsolatot létrehozni? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy nagyon magányos vagyok.. szerettem szingli lenni.. eddig! Előttem.. hátamnál.. jobb oldalt.. bal oldalt.. mindenhol csak szerelmespárok. Már nagyon idegesít.. meg nem is az.. hanem régóta nincs barátom.. és eddig nem voltak hosszabb ideig tartó kapcsolataim. (max 3 hét) Sok x hiszem azt, h nem vagyok képes egy norm. kapcsolatot létrehozni.. Pedig nem tartom magam csúnyának, sőt butának sem.. Sztetek mi lehet a baj? :S


Válaszokat köszi előre is. =)



15/L


2010. jan. 4. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nincs semmi baj... csak még nem találtad meg az igazit

én úgy találtam rá a mostani páromra,hogy nem is kerestem:)

csak összeakadtunk a koripályán:) és már 2 éve vagyunk együtt:) türelem,türelem^^

16/L

2010. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem találtam meg még az igazit :( Majd 10 év múlva esetleg fogok kezdeményezni de most nem . 15/F
2010. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
regisztrálj egy leszbikus társkeresőn, biztos találsz magadhozvalót!
2010. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.. mindenki magából indul ki. :) Én nem vagyok leszbikus. Hogy te mi vagy, az engem meg nem érdekel. :D

1. , 2. válaszoló köszönöm a választ. :)

2010. jan. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!