Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Első randin megcsókoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Első randin megcsókoljátok a lányokat? Csajok történt veletek már ilyen?

Figyelt kérdés

Első randi vége felé csók, és nem csak egy?

Sietség, vagy akár így is lehet, ebből komoly kapcsolat?


Vagy csak azt csókoljátok meg, aki nagyon tetszik, és mindenképpen szeretnétek, ha lenne folytatás?


Később mi lett, ha történt veletek már ilyen?



2014. júl. 2. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, mert nem randizgatok tehát nem tudom.
2014. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszát várom, akik randiznak, és volt/van párkapcsolatuk.
2014. júl. 2. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát, eddig szinte mindig csók lett a vége, vagy már a közepe...

Az egyik lány a randi elején nem mert a szemembe nézni. Úgy fél órával később már csók lett, ami több óráig tartott...

Nem nézné ki belőlem senki, de elég jól csajozok.

2014. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden sráccal, akivel összejöttem az első randin megvolt az első csók is (függetlenül attól, hogy kalandot akart vagy többet). De ezek mind 20 éves korom fölött történtek.
2014. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3#

És később hogyan alakult nektek?

2014. júl. 2. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy lánnyal az első randi végéig nem tudok csókot összehozni, akkor tudom hogy a lány nem érdeklődik irántam igazán és hagyhatom őt, kereshetek más lányt aki valóban vonzódik hozzám.


"Vagy csak azt csókoljátok meg, aki nagyon tetszik, és mindenképpen szeretnétek, ha lenne folytatás? "

Ha nem szeretném, hogy legyen folytatás, akkor a randin sem lennék ott.

2014. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, aztán másfél évig jártunk aztán össze költöztünk.

Ma már nincs velem, de attól még az volt a terv, hogy együtt öregszünk meg.

Volt egy másik lánnyal hasonló helyzetem, ő is elég félénk volt, aztán úgy 15-20 perc alatt feloldódott, a végére az ölemben ült, és csókolótunk. Vele érdekes helyzet volt, mert a barátnőjének kellettem volna, és hogy a barátság ne sérüljön, szakított velem.

2014. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm így adta a tudtomra hogy akar tőlem valamit hogy lesmárolt. Utána jöttünk össze.
2014. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!