Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy állásinterjún...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy állásinterjún az interjúztató HR-es flörtölne veletek, és mondjuk az interjú után felkérne egy randira hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Egy pofonnal
2014. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, abban a szituációban inkább vagy meglepődött és ideges mintsem pofozkodj :) Nem nyomulásra kell gondolni, hanem flörtre. A kettő közt van különbség!
2014. júl. 3. 07:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy hirtelen haragú, agresszív típus. Udvariasan, de határozottan visszautasítanám. Ne keverjük a munkát a magánélettel, pláne nem rögtön az állásinterjún.
2014. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Udvariasan, de határozottan visszautasítanám. Ne keverjük a munkát a magánélettel, pláne nem rögtön az állásinterjún."


Márcsak azért se, mert lehet, hogy ez az állásinterjú része, egy fajta teszt.

2014. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Elutasítanám, kapásból. Ne már, hogy döntési pozícióban van és olyankor kezdi el, szerintem ez nem etikus. Munkáért megyek oda nem párkapcsolatért. Nem mindenki gondolja viszont így, lehet van aki szívesen venné.
2014. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A 4-es jól gondolja. Szerintem is egyfajta tesztként beválhat. Tudniillik sok női munkatárs úgy akar előre jutni a ranglétrán, hogy beveti a női bájait, ami SZINTÉN NEM ETIKUS, mondjuk egy férfi kollégával szemben.


Az interjún ezt is ki lehet így szűrni. Jöhetnek a gondolatok, érdekel mit gondoltok erről.

2014. júl. 3. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi kérdező, senki nem állította, hogy etikus lenne női részről így előrébb jutni. Jobb helyeken eléggé lenézik az ilyet. Tudom mi dől a sajtóból, meg általánosságban mit látnak az emberek, de szerencsére vannak még értékeket őrző emberek/intézmények.
2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az meg a másik dolog, hogy lehetetlen lenne így előrébb jutni ha a pasik jó része nem lenne vevő rá. És félreértés ne essék nem szidni akarom őket de ne állítsuk már be a férfiakat úgy mint döntésképtelen bábukat, ők is mondhatnak nemet.
2014. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek. A férfiak is tudnak nemet mondani, de persze nem feltétlen teszik meg :)


"Jobb" helyek alatt nem tudom mit értünk, de a normális cégstruktúra érdekében talán nem árthat e szerint is válogatni :)

2014. júl. 3. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan cégek is, ahol az számít, hogy dolgozol mennyi bevételt hozol elsősorban a teljesítmény orientáltak. Sajnos a protekció sok helyen bejátszik, de ha normálisan dolgozik az alany hát üsse kő. Sajnos viszont sokszor látom, hogy felelős pozícióban jutnak emberek, kapcsolat vagy lábnyitogatás révén, olyan pozíciókba amihez már tapasztalat megfelelő végzettség híján hatalmas károkat okoznak. Az ilyet nehéz lenyelni.
2014. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!