Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A maguknak való, társaságkerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maguknak való, társaságkerülő pasiknak hogyan lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Nem azt várom, hogy sehogy.. Van olyan is, de egy csomónak van kapcsolata.
2014. júl. 5. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én pl itt találtam egy nagyon rendes lányt :) de ha nagyon akarsz valamit akkor az bekövetkezik :) szóval csak akarni kell :) még akkor is így van ha nem hiszel benne :)
2014. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
valahogy
2014. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es, az a borzalom, hogy te ezt poénos válasznak értékelted, és méltónak rá, hogy közzétedd.
2014. júl. 5. 12:31
 4/16 anonim ***** válasza:
1-es te biztos jól nézel ki külsőre. ÉN már rájöttem, hogy nincs itt semmi szupercsajozós recept. Egész egyszerűen csak helyes pofikával kell megáldva lenned és lehetőleg szép, izmos testtel és a csajok pisálni fognak utánad. :)
2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok de egy ideje elvagyok egyedül
2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es, ez oké, de a helyes pofikád is hiába van, ha sosem találkozol senkivel, sosem vagy olyan közegben, ahol megismerhetnél valaki újat.
2014. júl. 5. 12:33
 7/16 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

nem vagyok kigyúrt, átlagos arcom van, de több lánynak a belsőm jött be meg a stílusom, nem tudom pontosan mi, mert néha bunkó, néha érzelmes voltam...itt ismerkedésnél sajnos mind2...meg is kaptam hogy az érzelmes oldalam jobban bejön a lánynak és zavarja, hogy néha bunkó vagyok :)

2014. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hagydd kérdező, nem fogják felfogni.
2014. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jó oké kérdező, de akkor komolyabban? Milyen választ vársz? Mert úgy tűnik van valami konkrét a fejedben..


Egyébként meg szerinted van valami full előre megírt folyamat, hogy ilyen pasinak hogy lehet? Ez emberenként változik, meg helyzetenként is. De biztos van valami a fejedben.


Főleg ha már olvastad ezt az oldalt párszor, most csak megkérdeztél még egy sablon szöveget.


De pl.: oviban volt egy lány barátja, amúgy rajta kívül nem nagyon volt senki, társaságba se nagyon járt, de azzal az egy lánnyal jóban volt, és aztán idő múlva így-meg úgy összejöttek mert szerették egymást. Nah hát, hogy lesz? hát akárhogy, lehet pont szerencséje volt.

2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"4-es, ez oké, de a helyes pofikád is hiába van, ha sosem találkozol senkivel, sosem vagy olyan közegben, ahol megismerhetnél valaki újat."



Nah, tessék ennyi. Pont erről beszéltem. Te neked úgyis van egy konkrét gondolatod, amire kb valószínűleg tudod a választ is. Persze írhatsz unalomból is, de tök felesleges, amúgy is itt ír valaki egy választ és?


Valószínűleg akármit ír azt már úgyis tudtad te is, biztos át futott a fejeden, hogy igen ha lenne egy jó társaság amiben mozognak biztos több esélyem lenne, nah akkor meg??


Szerintem tökre nincs szükséged válaszra, ami jobb is, mert ha egyedül fogalmad se lenne az egészről, az már régen rossz.

2014. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!