Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem legcikibb randija....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legcikibb randija. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kamunak fog hangzani de nem az, bocsi hogy hosszú de ilyen még nem történt velem, érdemes végigolvasni, azt hiszem sosem fogom elfelejteni. rohadtul érzem magam, bárcsak megdglenék, ugyhogy előre is bocsi a helyesírásért. Azóta nem mertem kimozdulni itthonról és most is verejtékben úszva, elpirulva írom le ezt a történetet.

Hogyan tehetném magam túl rajta?

Szóval felhívtam a csajt és megkérdeztem hogy van-e kedve kijönni kávézni egyet. Belement, elmentünk egy helyes kis kávézóba, minden jól ment jót beszélgettünk. Aztán azt mondta: "A szobatársam kinai kaját csinál ebedre. Szeretnél átjönni és ebédelni? Mindig jóval többet csinál a kelleténél. Már ekkor éreztem enyhén, hogy nagy dolgot kéne intéznem, de nyilvános helyen nem szeretek wc-ni. De úgy éreztem nem utasíthatom vissza mert ez egy jó alkalom, hogy megismerjük egymást.


Szóval felmentünk hozzá, és ettünk egy kis kaját, ami nagyon finom volt, de úgy éreztem széthasadok és bef*sok. Először nem akartam kimenni a mosdóba mert nem akartam az egész lakást elárasztani szaggal (kis lakás volt), de muszáj volt.

És innentől kezdődött el az elképzelhető legrosszabb forgatókönyv.

Odaállok a wc-hez, és nagy dilemmával állok szembe: nagydolgot és kisdolgot is kell intéznem ÉS merevedésem van!!! Most mi van? Melyiket rendezzem először?

Szóval előre hajolok és megpróbálok belecélozni a wc csészébe, de ahogy elengedem magam a végbélizmom is elenged és elkezdett jönni a … Ezért cserélek és megpróbálom a nagydolgot elintézni, de ahogy elengedtem magam elkezdett összevissza fröcsögni a sárga.. (akkor már épp ültem). Ösztönöse felpattantam és egy adag lecsúszott a csésze mellé, a földre…

Nagynehezen abbahagytam mindent oltári fájdalmak közepette, és most jön a nagy kérdés: vagy a padlóra nyomom? vagy a padlóra vizelek?

Megláttam a fürdőkádat és gondoltam beleülök és minden jöhet egyszerre és nem kell sokat takarítani! Végeztem és elkezdtem leveretni a mocskot a zuhannyal és most jön a második legrosszabb.


Bekiabál, hogy mi a …t csinálok? Tusolok a mosdójában?

Ekkor már rohadtul zavarba jöttem és gondolom ha humorral oldom a dolgot megnyugszik meg én is, és kikiabáltam nyugodt hanggal poénkodva (már amennyire lehet egy ilyen helyzetben), hogy igen, tusolok..

Erre ő visszaordította, hogy mi a ..t csinálok, azthiszem hogy szexelni fogunk?

Ez volt az a pont hogy már kiszállt belőlem minden emberi dolog a zavartól és a megalázottságtól és retardáltan kikiabáltam, hogy persze hogy fogunk.

Idegesen beszólt, hogy gyere ki, ez nem vicces! É shallottam hogy veri az ajtót, erre mondtam neki, hogy nehogy begyere, bizz bennem! Elveszti a türelmét és bejött és ott látott engem félig merev pénisszel és mocskos káddal, meg padlóval…


Ekkor volt az hogy ha most nem ájulok el a megalázottságtól, akkor soha! Elkezdett reszketni, eltakarta a szemét, és halkan mondja, hogy „mi a f..t csináltál?” és elkezdett sírni.

Én meg csak dadogtam, ár nem is emlékszem mit… ő zokogva mondta hogy takarítsam fel vagy hívja a házmestert. Beleegyeztem.


Kiment, én meg nekiláttam szerencsére volt papír bőven, de nem tudtam hogy a wc ilyen hamar megtelik, lehúztam és mi történik? Eldugult és kiöntötte a tartalmát a földre. Ekkor már sírtam.


Kimentem hogy elmondjam mi történt, de láttam hogy ott sír a barátnője vállán, rám nézett és ordibált hogy takarodjak, én próbáltam neki megmagyarázni, hogy mi történt, de nem hallgatott meg. Oké kimentem, és a folyosó végéről, egy nagy sikoltást hallottam, gondolom akkor látták meg hogy el van dugulva a wc. Ekkor sírva elkezdtem sprintelni.


Remélem soha nem találkozok vele, meg most is majdnem sírok. Szerintem soha nem fogok többet csajozni.


22F


2010. jan. 8. 19:33
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/165 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam kommenthuszáron :D nagyon nagy xDDD
2011. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/165 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt tv-ben előadnák nem csak te járnál így xD
2011. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/165 anonim ***** válasza:
92%
Te teljesen beteg vagy/voltál? Leülsz a WC-re, és egyszerre elvégzed a kis-, és a nagydolgot is, merevedéssel, vagy anélkül.... Ha ez az apróság eljut az agyadig (amúgy nem feltétlen szégyen, hogy nem, sok ilyen agyatlan van a világon) akkor megkímélhetett volna magad az egész bulsittől. Ha a csaj IQ-ja háromszámjegyű , nem is foglalkozott volna evvel a dologgal utána, természetes, hogy kaja után rájön az emberre, akár kicsi a ház, akár nem...
2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/165 anonim válasza:
90%
Le a kalappal előtted :DDD Kom ha itt lennél megveregetném a vállad!:) kifugáztad a csempét ;))
2011. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/165 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez a csaj én lettem volna, szakadtam volna a röhögéstől... :D (na nem rosszindulatból, de valljuk be, ez elmenne vígjátéknak) Persze ez nem feltétlenül tette volna könnyebbé a helyzeted, de szerintem a leányzó nagyon túlreagálta a dolgot. A párommal 4 éve vagyunk együtt és a mai napig szívből nevetek, ha valamit azért nem tud rendesen megcsinálni, mert épp áll a zászló. Mondjuk vele ilyesmi nem történt eddig, de szerintem egyáltalán nem olyan gáz a sztori.
2011. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/165 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom,én ezen nem tudtam nevetni :$

ez elé gáz,ha igaz.

részben a te hibád is,és a csajé is.

1. ha annyira kellett WC-re menned,hülye ötlet volt belemenni a dologba,vagy a csaj nem tudott annyit várni,h elmenj WC-re ?

2. a csaj minek nyit be,ha tudja h bent éppen a dolgaidat intézed ? Meg ezen mit sír ? -.-

2011. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/165 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy olvastam, ez tényleg kellemetlen, nagyon sajnálom.. =( Viszont megnyugtatlak, hogy velem már történt SOKKAL cinkesebb dolog, és nálam se említették meg soha többet az érintettek, ne izgulj! Akkor én is úgy éreztem, hogy jobb lenne megdögleni, de aztán lassan túltettem magam rajta, és ha most visszagondolok, már nem annyira önt el az égés... Próbáld meg elfelejteni, nézz sok filmet stb., bár gondolom január óta sokkal jobb.
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/165 anonim válasza:
100%
ember...te ISTEN VAGY!!! xD nem szoktam sokat olvasni...és ha ilyen hosszú sztorit látok akkor nem olvasom el..az eggyik haverom mondta hogy olvassam xd és minden mondatot szakadva olvastam el xDDD (de most komolyan vagy odamész a csajhoz és bocsánatot kérsz meg segítesz takarítani...vagy otthagyod a szarba és elköltözöl mexikóba lecseréled a nevedet és megtanulsz spanyolul :D) és a másodikat csinálnám xDD
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/165 anonim válasza:
93%
Kár hogy lopott de elmegy egy magyarosításnak ^^
2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/165 anonim válasza:
100%
ájjha ://
2011. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!