Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy azért nem akarok összejönni vele, mert a haverja tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, aki mostanában elkezdett hajtani rám. Bejön nekem, és nagyon jól elvagyunk együtt, de én évek óta oda vagyok az egyik haverjáért, akivel bár csak pár mondatot beszéltünk, mikor találkozunk (közös ismerősök miatt) mindig úgy nézzük egymást mintha falnánk a tekintetünkkel. :D Szóval én őt akarom, de ő nem kezdeményez, lehet nem is akar tőlem semmit...de ha összejönnék ezzel a sráccal, nem tudnék szabadulni a másik fiú gondolatától, mert mivel a haverja, gyakran egy közegben mozognánk. A mostani udvarlóm viszont már kicsit türelmetlen...megmondjam neki, hogy nem akarok összejönni vele, mert a haverja jön be? Vagy csak szimplán mondjak nemet?

20/L


2014. júl. 19. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom találj ki valamot de ne játszadozz vele és ne ringad hiú reményekbe semmi képpen
2014. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!