Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kor feltüntetésével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kor feltüntetésével megírnátok, kinek lenne elfogadható egy 36 éves férfi?

Figyelt kérdés
Nyilván függ attól, hogy milyen férfi, meg minden, de most csak a kort vegyük alapul. Szerintetek ki a korban hozzá illő? És ha te el tudod képzelni magad egy 36 évessel, de nem tartod magad korban hozzá illőnek, akkor válaszolnál arra is, hogy mi miatt vállalnád a korkülönbséget?

2014. júl. 26. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

26-36


köztünk 8 év van, és nagyon jó a kapcsolatunk, egyáltalán nem érződik a különbség, nem is néz ki annyinak

2014. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30-40
2014. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom idén lesz 40 (én 22 vagyok). 2 és fél éve vagyunk együtt, vannak problémáink, de nem a korkülönbség miatt. A jövőbeli terveink hasonlóak, én pedig sosem vonzódtam a korombéli fiúkhoz. De nem mindenkinek való egy ilyen kapcsolat.
2014. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22vagyok, simán lennék 40 evessel is.
2014. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. júl. 26. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
30 vagyok, nekem jó a 36.
2014. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17 vagyok es siman el tudnam kepzelni, foleg ha a multamat visszanezzuk
2014. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!