Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel el fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel el fogok menni randira. Azt gondoltam hogy először elmegyünk egy moziba megnézünk egy filmet aztán pedig valahol sétálunk. A kérdés az lenne hogy tudnátok nekem ajánlni jó kis randizós sétálóutca helyeket?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg jól jönne egy még jobb ötlet, hogy hova vigyem? Ha van jobb ötletének azt is szívesen fogadom! Előre is köszi a válaszokat!
2014. aug. 1. 23:05
 1/9 Marko polo ***** válasza:
100%
Hol?
2014. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a Gellért-hegyen jókat lehet sétálni :)
2014. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó moziba szervezni egy randit? :D Ott tuti sokat megtudtok egymásról csenbben ülve... :D
2014. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség moziba első randit szervezni. Simán egy séta a parkban, vagy kiülni egy fagyizásra, esetleg meglesni egy vadászlesről a naplementét és közben dumálni, vagy menjetek el strandra most úgyis nyár van, esetleg egy esti séta a városban kiülve egy zenés-táncos szórakozóhely teraszára.
2014. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sütizzetek vagy hívd meg fagyira és sétáljatok, de a mozi az gyilkos :D Oké, hogy lehet a filmről beszélni, de az kb 3 mondat, és tudtok anélkül is hogy beültetek volna egyre. :D
2014. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randinak tényleg nem valami jó ötlet moziba beülni, inkább menjetek el egy kávézóba, vagy pizzériába, vagy valami cukrászdába, terasz részre és sütizés közben tudtok beszélgetni, utána menjetek el kicsit sétálni és legelső randinak ennyi elég is..Legelső alkalommal szerintem 2 óra időtartamtól max. 4 órahosszáig tovább ne maradjatok, inkább várjátok a köv.randit, mint az elsőn megunjátok egymást. Én lány vagyok de nem igazán örülnék a mozinak. Akkor már nekem az is jobban tetszene, ha kora délutántól elmennénk az állatkertbe sétálni és közben tudnánk beszélgetni.
2014. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapesten kéne! Amúgy 16-ok vagyunk! A mozit akkor elvetette,!
2014. aug. 2. 10:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetnélek titeket írnának pontos helyeket, hogy szerintetek hova vigyem? Mert ebben annyira nem vagyok otthon! Amúgy köszi mindent!
2014. aug. 2. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is fontos lenne, hogy hánytól-hányig tervezitek a randit, mert ha kora délután akkor jó program elmenni az állatkertbe sétálni. Ha későbbi időpont akkor a belvárosba egy teraszos cukrászdába lenne érdemesebb beülni fagyizni és beszélgetni.. vagy akár egy bevásárlóközpontba nézelődni beülni ott egy colára, vagy pizzára. Ez attól is függ a lány milyen beállitottságu, lehet neki már kész terve lesz és elég lesz megkérdezned tőle, hogy mit szeretnél csinálni.
2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!