Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, intelligens, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, intelligens, igényes és lehetőleg tanult férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

25-27 éves korig.

24L



2014. aug. 7. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Hu-hu! Most nagyon magasra tetted a mércét!
2014. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet. :(
2014. aug. 7. 13:44
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Normálisnak tartom magam, a többit döntsd el te ha akarod :)

26/F

2014. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kerida ***** válasza:
Vannak. Találkoztam itt párral...
2014. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Végzős mérnökhallgató vagyok (megvan minden tárgy, csak szakdogát kéne írnom), van már technikus szakmám és két idegen nyelven beszélek. Nem kamuzok, viszont én sem vagyok tökéletes.


26/F

2014. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rám csak az intelligens igaz a felsoroltak közül, és egy picit fiatal is vagyők (21)
2014. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

igen, de ők a munkahelyükön vannak. és az gondolom, nem egy recepció, hogy ne legyen épp semmi dolguk. ezenkívül, miért lennének itt.:)


én 27l vagyok, normális, intelligens, igényes és nagyon-nagyon magasan képzett, és még 0 ilyen férfival találkoztam itt:D (nálunk ubiszezon van, nyár eleje óta kimaxolom a gyk-s tevékenységem a munkahelyemen:D)

2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

# 7:

Remélem azért érzed, hogy miért ellentmondásos, amit írsz...

2014. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es :)


normális, relatív, kinek mi a normális :)

intelligens lásd előző pont

igényes szintén 1. pont (én annak tartom magam!)

3 szakmám van szóval mondhatni tanult vagyok :)


csak én kiestem a kornál :) mert még csak 21 vagyok :)

éppen a munkahelyemen ülök :) programozó vagyok :) és arra van időm amire szánok :)

2014. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21 évesen programozó vagy, három szakmával. Azt meg hogy? Műszaki egyetemen legalább 3,5 év, hogy valaki elvégezze és szinte biztos, hogy csúszik is vele...
2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!