Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, (fiúk) nektek a ROMA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (fiúk) nektek a ROMA származás hátrány lenne ha egyébként normális, kultúrált az illető?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort is.Köszönöm
2014. aug. 14. 14:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
igen, 18/f
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

pontosabban

*hátrányt jelentene

2014. aug. 14. 15:00
 3/26 anonim ***** válasza:
18/F nem, ha jól áll neki, és kedves, és nem büdös!! ;)
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Aha
2014. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor is ha elsőre meg nem mondanád a származását? Mondjuk pár hét után mondaná el?
2014. aug. 14. 15:01
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát...ha kulturál és a családja is az akkor szóba jöhet...itt budaörsön ahol dolgozok az egyik buszon szoktam látni két cigány lányt, egyikkel reggel másikkal délután jövök egy buszon... mindkettő ápolt, csinos és kultúrált, na mondjuk velük szívesen gabalyodnék:) De általában ez hátrán nálam igen. 26/F
2014. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen hatalmas hátrány és szégyelném magam ha később derűlne ki.ez a vérében van.arra akarok kilyukadni h a viselkedése ugyis elárulja mert nem játszhat egy életen át.de van aki gerjed rájuk a roma lányok :)
2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Igen

15f

2014. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel meglehetősen paranoiás vagyok ismerkedés terén, így az első találka előtt utánanézek az illetőnek, szóval sokáig nem titkolhatja előttem. Amúgy én úgy vagyok vele, hogy nekem van a ROMA és van a CIGÁNY. A roma a jókat evő-ivó, zenélő táncoló éneklő, kissé bolondos, de jó lelkű figura, a cigány meg az ostoba, kötekedő, giccses putriszökevény, aki lejártja azokat a romákat, akik szeretnének kiszakadni a sztereotípiák közegéből. Szóval, ha a romát így értelmezem, ahogy, akkor simán.
2014. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem vihetném haza bemutatni. A szüleim nem mondhatók nyitottnak ilyen téren... 16/l
2014. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!