Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok lányokhoz vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok lányokhoz vonzódom, ezért undorodom magamtól?

Figyelt kérdés
huszas éveim közepén járok és most vett rá a lélek hogy lányok felé orientálódjak. eddig azt reméltem, hogy csak kíváncsi vagyok, de most, hogy összekerültem egy lánnyal, rájöttem hogy ez az én életem. depressziós vagyok, nem nézek a szeretteim szemébe, büntudatom van. úgy érzem egy hazugság az életem. számomra a "normális" életet leépíteni egy "nemnormális" életre feldolgozhatatlan. másnak ez hogy ment?

2014. aug. 19. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Kamu ferjed lehetek,ha adsz neha szexet :*
2014. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "nemnormális élet"?A leszbikusokkal általában elfogadóbbak az emberek.
2014. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem bárki bármit mond, azért még mindig a férfi-nő felállás a "normális"
2014. aug. 19. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha valóban leszbi lennél, nem lenne sem depressziód, sem bűntudatod.
2014. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

4-es tevedsz...siman lehet..pl ha olyan kornyezetben nott fel

amugy kerdezo ne undorodj magadtol,nem tehetsz rola,vegulis a szexualis beallitottsag nem dontes kerdese

2014. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező nekem tetszenek a leszbik a buz..ikat utalom azok undoritoak engem izgatnak 19/f
2014. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező kommentje:


szerintem bárki bármit mond, azért még mindig a férfi-nő felállás a "normális"


szerintem nincs olyan hogy "normalis" meg "nem normalis" ,egyszeruen csak ez a megszokott


5-os voltam

2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az lenne számodra a normális élet amiben nem vagy boldog? Ugye hogy nem :)


Borzasztó lehet ennyi idősen ráébredni, én 16 évesen realizáltam a dolgot, nekem semmi bajom nincs azzal, hogy leszbikus vagyok :D De nem lehetetlen hogy feldolgozd! Van aki férj és gyerekek után döbben rá....gondolj bele, az sokkal-sokkal szörnyűbb....


A szeretteinknek elmondani nem egyszerű, de mellettem minden barátnőm kitartott, nem változott köztünk semmi. Apa és a tesóm is teljesen jól fogadta. Anyával nagyon gáz volt két évig a viszonyom, de mikor megismerte a mostani barátnőmet, mintha kicserélték volna, imádja :'D


Pedig azt hittem sose lesz már normális a viszonyunk. Szóval vannak csodák :D


Isten ments, hogy utáld magad, és depressziós legyél!!! Ugyanolyanok vagyunk mint a heterok, semmi különbség nincs hidd el :)

Az élet kicsit komolyabb szervezést igényel, de én heteroként is ugyanazokkal az emberekkel barátkoznék, ugyanazt a munkát szeretném csinálni stb stb amit leszbikusként.


Írj nyugodtan, ha szeretnél privátban beszélni, mikor az a szörnyű két évem volt anyámmal, megfogadtam, hogyha minden oké lesz, mindenkinek segítek ilyen esetben ahogy tudok :D


Hajrá!


20/L/L

2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

relatív a normális fogalma...

miért ne lehetnél normális csak azért mert a nőkhöz vonzódsz? tucatnyi ember van odakint,akik heterok és nem normálisak...semmilyen értelemben sem. nem az határozza meg az embert,hogy kivel bújik ágyba! az magánügy és arra tartozik aki-úgy érzed-méltó rá,hogy tudjon róla. jó dolog,hogy végre bevallottad magadnak!ez az első lépés,innentől már könnyebb lesz,hidd el. És gondold át,h mi a jobb neked... Álheteroként leélni az életed egy férfi mellett,akitől a valóságban undorodsz(mert egy leszbikus nem vágyik pasikra...) és lesznek gyerekeid,házad(talán) és ez lesz az életed... ha fontos neked,hogy boldog legyél,ne arra hallgass h a "társadalom szerint mi a normális"... nem másoknak,csakis magadnak kell "megfelelned". fogadd el és szeresd magad hisz ebben semmi rossz dolog nincs!:)


18/L/L

2014. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

A normalis szinonimaja a megszokott / atlagos/ szabalyszeru...stb.

Nem mondtal semmit.


Kerdezo, neked ez egy identitas valsag. Ha tenyleg a lanyokhoz vonzodsz kenytelen leszel elfogadni önmagad, sosem egyszeru, ha masrol van is szo. Önmagunk elfogadasa a legnehezebb, de erdekesmod masoknak annyi mocskos dolgat el tudjuk fogadni,ez pedig... Azert valljuk be se nem kakifetis se nem pedofilia.


Mindig nehez arral szemben menni, van akie ehhez hamarabb hozzaszokik, van aki soha.

Egy dolog viszont fontos, hogy kialljunk onmagunkert.


Szereted a noket? Jobban mint a ferfiakat? El tudod igy kepzelni az eleted? El tudod ugy kepzelni az eleted? Mit akarsz? Egesz eletedben rettegni valamitol ami csak a fejedben van, es azon gondolkodni mi lett volna ha?


Kis lepesekkel, baratokkal, onksmerettel, csak előre!


30N, hetero.

2018. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!