Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből a helyzetből mi a kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a helyzetből mi a kiút?

Figyelt kérdés

Mi a retek van a világban? Mi a túró van a nőkkel???

Régen is ilyenek voltak?


Egy meleg fiú sokkal kedvesebb és empatikusabb lenne velem mint egy nő és talán a nemiszervemet is jobban szeretik. Félek a nőktől és nem tudok velük kommunikálni. Fel is tehetnék képet, egy jóképű, izmos 25 éves srác vagyok de a nőknél egy kalap kaki.


Tegnap is bambán, humortalanul (mert nem jön - na és hogyan is jöhetne amikor szorongok?) ülök a padon amikor egy idegen csajjal beszélgettem.

A kommunikációmon változtatnom kell és még sok mindenen de akkor is látok példát arra, hogy lúzer srácnak jó nője van. Én magamat talán pont az igazságtalanság érzésemből fakadóan nem látom még annyira lúzernek. De talán azt kéne, még szarabbul éreznem magam.


Ha durva vagyok az a baj. Mert nem erővel hanem erőszakkal vagyok durva és kemény. Ha kedves vagyok akkor egyértelműen be leszek skatulyázva a jó barátok közé. Persze előbb utóbb ki kelek magamból és nem leszünk még beszélő viszonyban sem.

Azt mondják, hogy az érzelmi stabilitás számít. Valahol igen kell a határozottság és talán azokban az emberekben az életük bizonyos területein rendelkeznek ezzel a kvalitással. De közülük sokan a nőjükkel már már a beteges bizonytalanság, féltékenység határát súrolják.

És van nőjük...

Vannak emberek akik jobban tudják kontrollálni ezeket a negatív gondolati és érzelmi sémákat. El tudják hitetni magukkal, hogy meg tudják oldani ezt a problémát csak x y dolgon változtatniuk kell. Lehet, hogy tényleg változol de kuki se tudja. Annyi mindenki próbál "férfi" lenni és ugyanúgy nő nélkül mennek haza a buli után.


A reményvesztettségtől, a szorongástól, a kétségbeeséstől már fogalmazni is alig bírok. Nem, hogy humorizálni meg jó kedvűen szórakoztatni.

Aztán ott van az a nyomás, hogy a férfi ilyen, olyan, amolyan módon nem viselkedhet... Nem szoktam így kifakadni a randikon mint most itt a gyakorin face nélkül. Néha még talán a normális ritkán talán a jó fej srác kategóriát is elérem de nincs semmi folytatás.


Most mondhatjátok, hogy keressek hobbit amit szeretek csinálni, legyenek barátaim de ennek olyan 22es csapda szaga van.

Ha jól tudnék kommunikálni már sok barátom, és barátnőim lettek volna. Mivel nem tudok ezért nem lesz. Marad a hobbi, de egyedül? Hasonló emberekkel mint én nem érzem jól magam mert fárasztanak és szar kedvűek. Na most azért érzitek remélem..

Mostanában kondizni sincs kedvem, pedig azt régen szerettem. Olyan értelmetlen minden.



2014. aug. 23. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te... én 19 éves koromig voltam olyan, mint te. Nem mertem szinte beszélni se. Tudod mi változtatott meg? Három évig jártam amatőr színtársulatba. Ott nagyon felszabadultak és kedvesek voltak az emberek. És ennyi. A színpadon megtanultam leküzdeni a lámpalázat, az idegességet, a félelmet. Azóta annyi ismerősöm, barátom, haverom van, hogy csak na!

Régebben azt néztem, hogy mindenki több embert ismer, mint én. Ma már keresve se találok ilyet..


Próbáld ki, komolyan!


22f

2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ilyenkor ideig-óráig jobb, hogy kiszenvedtem magam és kiírtam az érzéseimet de mi értelme? Van ennek valami értelme? Azon kívül, hogy egy kicsit könnyebb a terhet elviselni.

Már ráálltam a gyúrásra, heti rendszerességgel 3-4x lejártam. Jött az olvasás szokás kialakítása. Aztán elkezdtem dolgozni ahonnan az első hét után kirugtak, az a 2 csaj akivel összeakartam jönni és végre azt hittem, hogy talán most van esélyem csak hülyít(et). Elegem van mindenből, szerintem ez jogos.

De hogy hogy fogok tudni magamnak reményt adni, hitet... És honnan fogok akaraterőt gyűjteni (meg egy kis jó kedvet)... fogalmam sincs!!!

2014. aug. 23. 14:25
 3/18 anonim ***** válasza:

Félsz a nőktől és nem tudsz velük kommunikálni - nos akkor nem ezen kellene változtatni?

Az meg hogy sok lúzernek mágis nője van.. tudod ez olyan dolog hogy milyenek azok a nők? Lehet hogy jó a borító, de belül pont olyanok hogy megelégednek egy lúzerrel, ahogy te jellemezted őket.

Igazából nem is nagyon értem a problémád.

2014. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En 19 eves vagyok nem volt meg baratnom ! Kérdező nézd meg nick vujicic videóit a youtube-on utána sajnáltasd magadat...
2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tudod,hogy mi a problémád,tudod,min kéne változtatnod.A következő lépés az,hogy ezt meg is tedd.Amíg erre nem kerül sor,addig minden szavad csak üres kesergésként cseng.
2014. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szal egy agresszív önbizalomhiányos önértékelési zavaros pasi vagy .... Hát nem is csodálom h nincs olyan aki a közeledbe menne ...


Nyitotság, mosoly, kedveskedés, önbizalom, elfogadás, ezeket vedd elő ! Ne megfeleni akarj a nőnek hanem légy megfelelő ! Remélem ézred a különbséget a kettő között!

2014. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

17/f vagyok a helyzetedet átérzem, mert szerintem nyugodtan állíthatom azt hogy tökéletes az életem egy dlgot kivéve, megvan mindenem ami kell nyáron dolgozom a suliban osztályelső vagyok (nem tettem érte semmit és az iskola eléggé komoly pedig) bár a család anyagi háttere eléggé lent van a zsebpénz az az amit megkeresek magamnak de ez így megfelel, ugyanakkor bennem van ez a zárkózottság, egész nap a gép előtt ülök mert ebbe menekültem bele és főleg filmeket nézek mert a játékok egyedül unalmasak és nem látom értelmüket, persze van akivel itt ismerkedtem meg és találtam kiutat, gyakorin egy éve megismertem egy lányt azóta beszélgetünk és bár többet szerettem volna de óriási a távolság köztünk mégis ha csak egy ember is de neki el lehet mondani bármit ez pedig egy óriási segítség és bár a beszéd nekem sem az erősségem vele mindig tudok beszélni akár még a semmiről is.


Először próbálj meg találni magadnak valakit akiben megbízol és nem alakítasz ki kötődést vele, mert az utólag visszaüthet.

Utána szépen lassan ahogy az első kommentelő is írta 3 évbe telt neki a felépülés, hát időt kell erre szánni próbálj meg valami régi ismerős körbe elmenni valamilyen régi osztálytárs hasonló biztos van akivel néha egy közös összeülés csak nem árthat sztorizgatás stb...

Végül igen a hobbi maradt persze nem könnyű találni, de ott lehet arra hivatkozni hogy nemtudsz valamit és segítséget kérsz és máris ott van egy kis kapcsolat két ember között, na meg az már maga egy téma ha valakinek ugyanaz a hobbija mint neked.

De ehhez tényleg idő kell jó tudom, hogy nehéz ez a dolog de én ezt az utat követem.

A másik fontos dolog pedig az, hogy ne változz meg más kedvéért semmiképpen se, mert az nem lesz jó neked ha kényelmetlenül érzed magad a saját testedben és hosszútávon szintén visszaüt, remélem tudtam segíteni :)

2014. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A pszichológusom szerint az agyam arra állt rá és az olyan dolgokat részesíti előnyben ahol egyből van visszacsatolás. Ezért nem szerettem tanulni régen, mert nem tudtam, hogy hogyan tanuljak úgy, hogy folyton legyen egy kis sikerélményem.


A csajoknál is ez van.

Biztos az én gondolati sémáim rosszak, nem hatékonyak.

Az igaz, hogy most sajnáltatom magam. Szerintem ez egy normális segélykiáltás.

Nick Vujicic nem érdekel mert ő más ember mint én. Nem tudom, hogy ő mit érez. Lehet ezzel a túlzott optimizmussal csak eltakarja azt a sötét mély depressziót amit valójában érez.


1#

Hol vannak ilyen szintársulatok?

Pontosan mit csinálnak ilyen helyeken?

Te hova jártál?


2#

Nézd a lúzer szót dühből mondtam. A nő akit tegnap megismertem teljesen egybe volt. Nekem ő jó lenne, mert én is beérem már a kevesebbel. Nem kell több csak, hogy valaki hozzám bújjon, jól érezzem magam, ne unatkozzak és férfinak tudjam magam érezni.

A pasira azért mondtam, hogy lúzer mert bizonytalan volt, féltékeny... Lehet a nőnek pont ez kell mert ettől ő jónak érzi magát. Ergo tök felesleges betartani az "egészséges" határokat és asszertiv módon tiszteletben tartani a másik személyes szféráját.

Pontosítok, attól félek, hogy ki kell adni magam és intimnek kell lennem. Mert elvégre erről szól az ismerkedés. Egyre erősebb intimitás, FÜGGÉS kialakítása a randizás következménye.

Ezt megspékelve az elején értékadással, macska-egér játékkal, játékos humorral, ködösítéssel stb..

Igen nem megy, ez nem megy. Hogy változtassak? Olvastam pua könyveket de sok paradoxon van benne plusz elég használhatatlan elvek szerint mozognak. Vannak bennük jó dolgok amikre ha TUDATOSAN oda figyelek tényleg működnek. De nézd meg most is itt írok... Lehet nem vagyok elég tudatos és bátor.

2014. aug. 23. 14:38
 9/18 A kérdező kommentje:

Lehet ez csak egy okozat és nem az ok.

Nyilván ha ezen változtatok már több önbizalmam lenne.

Mondjuk, hogy tudom hogy min kéne változtatnom na de azt, hogy HOGYAN?! azt nem! Légyszi a Csernus doki dublőrök ne írjanak ide!. Köszi!


Biztos azért vagyok önbizalomhináyos agresszív állat mert belül egy nyugodt jó kedélyű stabil srác vagyok.

2014. aug. 23. 14:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok: hozzáteszem, hogy nem csak barátokat szereztem ezzel, de barátnőket is, amolyan "top-kategóriásakat", mind külsőre, mind belsőre.

Színtársulat? Nem tudom, hova valósi vagy? Én külföldi, így nem hiszem, hogy ebben sokat tudnék segíteni. De a nagyobb m.o.-i városokban biztosan van FELNŐTT amatőr társulat.


Egyébként mindent csináltunk. Mindenféle játékok, bizalomjátékok, szerepeket.. sokmindent. A lényeg: ha nem is színészetre, de valami csoportba járj el. Környzetvédő csoport, természetjáró egyesület, film-estek, ilyen helyekre. Ahol az emberek beszélgetnek, ismerkednek, akár közös élményeket szereznek. Hidd el, ez a dolog egy-két év alatt kigyógyít a szorongásból.

2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!