Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből a helyzetből mi a kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a helyzetből mi a kiút?

Figyelt kérdés

Mi a retek van a világban? Mi a túró van a nőkkel???

Régen is ilyenek voltak?


Egy meleg fiú sokkal kedvesebb és empatikusabb lenne velem mint egy nő és talán a nemiszervemet is jobban szeretik. Félek a nőktől és nem tudok velük kommunikálni. Fel is tehetnék képet, egy jóképű, izmos 25 éves srác vagyok de a nőknél egy kalap kaki.


Tegnap is bambán, humortalanul (mert nem jön - na és hogyan is jöhetne amikor szorongok?) ülök a padon amikor egy idegen csajjal beszélgettem.

A kommunikációmon változtatnom kell és még sok mindenen de akkor is látok példát arra, hogy lúzer srácnak jó nője van. Én magamat talán pont az igazságtalanság érzésemből fakadóan nem látom még annyira lúzernek. De talán azt kéne, még szarabbul éreznem magam.


Ha durva vagyok az a baj. Mert nem erővel hanem erőszakkal vagyok durva és kemény. Ha kedves vagyok akkor egyértelműen be leszek skatulyázva a jó barátok közé. Persze előbb utóbb ki kelek magamból és nem leszünk még beszélő viszonyban sem.

Azt mondják, hogy az érzelmi stabilitás számít. Valahol igen kell a határozottság és talán azokban az emberekben az életük bizonyos területein rendelkeznek ezzel a kvalitással. De közülük sokan a nőjükkel már már a beteges bizonytalanság, féltékenység határát súrolják.

És van nőjük...

Vannak emberek akik jobban tudják kontrollálni ezeket a negatív gondolati és érzelmi sémákat. El tudják hitetni magukkal, hogy meg tudják oldani ezt a problémát csak x y dolgon változtatniuk kell. Lehet, hogy tényleg változol de kuki se tudja. Annyi mindenki próbál "férfi" lenni és ugyanúgy nő nélkül mennek haza a buli után.


A reményvesztettségtől, a szorongástól, a kétségbeeséstől már fogalmazni is alig bírok. Nem, hogy humorizálni meg jó kedvűen szórakoztatni.

Aztán ott van az a nyomás, hogy a férfi ilyen, olyan, amolyan módon nem viselkedhet... Nem szoktam így kifakadni a randikon mint most itt a gyakorin face nélkül. Néha még talán a normális ritkán talán a jó fej srác kategóriát is elérem de nincs semmi folytatás.


Most mondhatjátok, hogy keressek hobbit amit szeretek csinálni, legyenek barátaim de ennek olyan 22es csapda szaga van.

Ha jól tudnék kommunikálni már sok barátom, és barátnőim lettek volna. Mivel nem tudok ezért nem lesz. Marad a hobbi, de egyedül? Hasonló emberekkel mint én nem érzem jól magam mert fárasztanak és szar kedvűek. Na most azért érzitek remélem..

Mostanában kondizni sincs kedvem, pedig azt régen szerettem. Olyan értelmetlen minden.



2014. aug. 23. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az önbizalomért dolgzni kell ! Pl amit mondtak szintársulat az megfeleő erre . Másik nem akar ismerkedni hagy h téged ismejenek meg .. Nekem ez vált be .. Hagyon h a pasik megismerenek kérdezzenek meséltetem öket - ez a nöknél is möködik. Ne azt érezze h neked ö mindenáron kell eezt megérzi egy nő és menekül ...inkább csak beszélgess velük mindenről bármiről elsőnek a barátságat nyer el a bizalmát a szimpátiáját Finoman jelezve h te nőkén gomdolsz rá és nem barátként
2014. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mondjál példákat utolsó.

Te amúgy nő vagy. Neked könnyű beszéltetned a pasikat. Most én oda megyek egy nőhöz pont szarni fog a fejemre mert a fejében van, hogy " na jött megint egy kretén aki fel akar szedni".

2014. aug. 23. 14:56
 13/18 anonim ***** válasza:

ez teljesen az adott nőtől függ ....

én még nem igen hagytam válasz nélkül itt levelet ...

sőt barátság is lett egyből kettőből


szal ne általánosíts !

2014. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ja nekem sem könnyebb hidd el....


a társ keresés türelmet kitartás igényel és azt h időnként átértékeld az értékrendedet

2014. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kéne neked egy nő, aki jól megerőszakol, egyből nem lennél tele felesleges energiával. :)

Egyébként komolyan. Akadj le a nőkről. Ne nőzz. Megtalálnak majd.

És még egy kérdés: ha már pszichológushoz jársz, ő nem tudta kideríteni, mitől vagy ilyen béndzsa? (Mármint a saját szemedben.) Nyilván van valami oka. Az nem ok, hogy béna, agresszív állat vagyok. Az az okozat.

2014. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De hogy erőszakolna meg? Félek félénk is lenni.
2014. aug. 23. 15:53
 17/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez jó lehet gátlás feloldásra?


[link]

2014. aug. 23. 18:13
 18/18 anonim ***** válasza:

próba cseresznye

szerintem veszíteni nem fogsz vele

minden esetre ez sem szentírás

szal a személyedre kell szabnod és csak azt beépíteni belőle amit neked testhez áll

2014. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!