Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni azt, hogy ne kedveljek meg olyan hamar egy fiút? 18/L

Figyelt kérdés

Igazság szerint még egy komoly kapcsolatom sem volt, maximum két hónap(3 barátom volt eddig, és egyikkel sem feküdtem le).

Miért van az, hogy akik kedvesek,aranyosak velem és folyton randizni hivnak, nem érdekelnek annyira, mint akiket nem kaphatok meg, vagy csak sokkal rögösebb úton? Kevés fiú kelti fel rögtön az érdeklődésem, viszont ha valakinek ez sikerül, akkor nagyon nehezen fogadom el azt, ha végül nem lesz köztünk semmi, még ha csak nagyon rövid ideje is ismerem. Milyen tanácsokat tudnátok nekem adni? Most is hasonló helyzetben vagyok és nagyon félek egy újabb csalódástól. A segitségeteket kérem.


2014. szept. 8. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Becsüld meg azokat, akik kedvesek és figyelmesek. Egy illúziót követsz, népbetegség ez a lányoknál. Olyan képeket vetítetek rá valakire, ami nem is létezik vagy teljesen más a személyisége, mint akinek elképzeled. És ekkor koppantok nagyot. Közben a normálisaknak meg nincs esélyük nálatok. Csak ha legalább tanulnátok a koppanásaitok után, de sajnos sosem következik ez be.
2014. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nehéz betartani, de ilyenkor érdemes az óvatos távolságtartás, legalább a kezdetekben.


Én is rengetegszer égettem meg magam így. Találkozom egy édes, kedves lánnyal, akivel már az első pillanattól fogva működik a kémia, tetszünk egymásnak. A beszélgetések is jól alakulnak, kezdem megkedvelni, de jön egy szeszélyesebb kétségbeesése és máris hátraarcot vág. Így meg az ember magába fordul, nem mer újra megnyílni.


Így tanultam meg (és igyekszem is betartani, több kevesebb sikerrel), hogy hiába minden kezdeti vonzalom, hiába izzik köztünk a levegő, hiába kezd hiányozni már egészen rövid idő után is, inkább lassítsak.


Sok sikert kívánok neked azzal a fiúval, akivel most ismerkedsz, és legyél türelmes. Dacára az egészen jó és egészen rossz pillanatoknak, ne egyetlen nap alapján akard végérvényesen megítélni. Ne bolondulj bele egyből, de ne is éld meg rögtön kudarcnak, ha van egy kevésbé jó randevútok.


Hosszú távon így sokkal több esélyt adsz magatoknak.


26/F

2014. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom sokaig. Aztan rajottem, mi a problemam: tulsagosan hamar elkezdek fantazialni az illetorol olyan dolgokat, mint a hazassag, vagy a kozos gyerekunk neve stb. Emiatt elkepzelek neki egy szemelyiseget, ahogy az elso is irta. Ez gyakran koszonoviszonyban sincs a valos ember szemelyisegevel. Ha megismerkedsz valakivel aki tetszik, orulj neki, de ne kezdj arnyekkepekrol fantazialni.
2014. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!