Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálam 2 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julia22 kérdése:

Nálam 2 évvel fiatalabb fiúnak tetszek. (nem biztos. ) Nekem is tetszik kicsit. Többi lent! Mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, 16 éves. Nagyon tetszett. Aztán lett egy barátnője, és közbe megtetszettem egy 11 éves fiúnak. Egyre többet vagyunk együtt, és már nekem is tetszik egy kicsit. Ez úgy tűnt fel, hogy beszéltem neki az idősebb fiúról, és nagyon le akart beszélni arról, hogy tetsszen. Meg mondta, hogy egy nyolcadikos tetszik neki, a sulinkból. (Valószínűleg én.) Ez mind oké, csak kb. egy-másfél éve jártam a bátyával (14) és úgy, hogy a szüleink is tudták. És gyerekkorba még elég feltűnő a korkülönbség. Az nagyon gáz lenne, ha vele is összejönnék? Léci, csak értelmes válaszokat!

2014. szept. 11. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Kérdezd meg az ovisokat...
2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kisérd el az ovi elé! :)

Cukipofi

2014. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noydra ***** válasza:
8%
És mit is akartok csinálni 13 meg 11 évesen?
2014. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen korban még legoztam meg futottam a fagyiskocsi után nem hogy csajozni! Pff

Ha csak kicsit az régen rossz.

Várj még 2 évet a pasizással

Vagy most elkezdesz "járni" egy kis taknyossal vagy vársz 2-3 évet mert az idősebb pasik úgyse vesznek komolyan!

Én se vennék komolyan egy 13 éves lányt, még talán egy 15 évest se.

Ilyen korban még nincsenek meg azok a női külső adottságok, a pasik pedig az nézik

De ha mégis "összejönnél" azzal a kis 11 évessel akkor adok randitippeket: vidd el fagyizni vagy a játszótérre.

16F

2014. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Persze a filmekbe már átlagos meg cuki a gyerekszerelem de a valóságba már fikázzátok.. Nem dugni akarnak.. Sőt szerintem egy 11 éves még azt se tudja mi az..
2014. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos, csak hogy mindenki tudja, volt már 1-1,5 éves KOMOLY kapcsolatom. és ha te (3) még akkor legóztál, akkor, most szoksz le a pelusról??? És bocs ha te nem vagy, egy korán érő, érzéketlen "kisfiú"!
2014. szept. 12. 17:04
 7/9 azureknight0715 ***** válasza:
37%
Lolxdxd birom mikor a taknyosok probálnak oltogatni az idősebbet. Am megjegyzem én is legoztam akkor még és nem, nem most szokok le én is a pelusról mert tudod akkoriban csak hogy tisztán lás 91- ben születtem igenis az volt a normális nem pedig a pasizás, csajozás... másik amíg el nem kezd valaki dolgozni és nem kezd el önálló életet élniaddig lehet akárhány éves is az éretlen.
2014. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 évesen ovis? Hát ti jó sokszor megbukhattatok :D

Amúgy 11 és 13 közt nagy a különbség, hidd el.

2014. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz. végre egy értelmes!
2014. szept. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!