Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább randiznátok egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább randiznátok egy normális alkatu de okos, vicces érett lánnyal vagy inkább egy vékony csontosabb de átlagos, uncsi lánnyal? Elsősorban fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az elsőnek a társaságát keresem, a másiknak csak a lyukát.
2014. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktorvarga ***** válasza:
mostanában a vékonyak tetszenek
2014. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az egyiket pozitiv dolgokkal szereled fel a másikat negativumokkal hát még jo hogy az első és gondolom te is az elsőhőz sorolod magad
2014. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alap, hogy az első, nem értem, hogy lehet ez kérdés.

Ha uncsi, akkor nincs mit tenni, amiatt esett ki a második.

2014. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A csontos (a kérdésből ítélve nem átlagosan vékony) nemhogy unalmas, de még ronda is, őt nyilván könnyebb megkapni, mert örül, ha kell valakinek. Az okos, vicces, érett meg megválogatja, kivel áll szóba. A csontosat nyilván azok választják, akiknek már mindegy, csak lyuk legyen, azok, akik szeretik a kihívásokat.
2014. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Határozottan az első!

A 2. ha uncsi akkor semmi értelme + nem szeretem a vékony lányokat mert nincs rajtuk semmi fognivaló.

2014. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csontos...miért kell egy vékonyabb lányt lecsontozni?

Attól mert valaki nem ugyanolyan mint te attól még nem kell ekkora különbséget tenni.

2014. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kerdezo kicsit testesebb, ha nem is elhizott, de ducibb kategoria, lehet kedves,vicces aranyos, de megis furcsa a kerdes, mert a vekony lanyokat elegge rosszindulatuan csak negativ tulajdonsagokkal latta el. En vekony vagyok, de milyen kifejezes ez ram, hogy csontos, ez olyasmi mintha en a kicsit teltebb lanyokat ugy neveznem hogy hajas vagy zsiros. Es kulonben is attol meg hogy valaki vekony, attol meg o is lehet kedves, vicces. Hat en lany vagyok, de megis aki ilyen degradaloan allitja szembe a vekonyakat a koverekkel, az nem vicces, nem is okos, hanem egy irigy, rosszindulatu ember lehet. A fiukkal meg az a helyzet, hogy tobb fiunak jon be a vekonyabb de jo alkatu lany, mint a testesebb ducibb..de azert vannak olyan fiuk is akiknek a teltebbek jonnek be. Ez izles kerdese.
2014. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki a fene írta itt, hogy aki vékony, nem lehet vicces? A kérdésben szerepel két lány, egyik viccesebb, a másik unalmasabb - a kérdező szerint - az első átlagos alkatú, a második átlagnál vékonyabb. Mondjuk a kérdés értelmét én sem nagyon értem, de szó sem volt arról, hogy súlytól függene a jellem.
2014. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es olvasd el megegyszer a kerdest, szerinted az uncsi lany az milyen jelzo...
2014. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!