Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is nehéz 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehéz 30 fölött normális kapcsolatot találni? Vagy velem van a baj? Vagy foglalt már az illető, vagy . Van olyan lány, aki hasonló gondokkal küzd? 35/F vagyok

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem nehéz


de ugyebár egyedülállót gyerektelent elég nehéz lesz

szal elég nagy az esélyed h ezzel meg kell békélned

2014. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ez a baj. Meg az, hogy nem nagyon vagyok az a "hétvégénbulibajárokkefélni" fazon, és nem is nagyon van igényem erre. Szóval ötletem sincs, hogy hol és hogyan lehetne.
2014. szept. 15. 14:16
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nehéz.
2014. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom... én a másik tábort képviselem, aki folyton kapcsolatban volt, és már unja, szórakozna, de ugye nem lehet, és azt mondogatják nekem h 30 körül már nehéz lesz.. háááát, nem tudom..


24L

2014. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Végső esetben maradnak az elvált kisgyerekes anyukák :-P

No de viccen kívül: férfiaknak ez még mindig könnyebb, ők válogathatnak a fiatal pipik közül. De mit kezdjen magával egy 30 fölötti egyedülálló nő? o_O

2014. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szórakozna, de ugye nem lehet" - miért nem? megtiltja valaki?

24 évesen még vígan élheted az életedet.

2014. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk olyan értelemben, ahogy én szeretném, igen-a pasim. elhagyna, ha megcsalnám :S
2014. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!