Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emiatt rossz ember lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Két évig volt barátom, nyár előtt szakítottunk, első szerelem első kapcsolat volt... A nyarat nem itthon töltöttem és most hogy megérkeztem kicsit elkezdtem azt ami kimaradt az életemből, a pasizást. Két nap alatt négy sráccal randizok, egyikkel se volt és nem lesz csók se csak ismerkedem. Viszont ez olyan mintha többet "bolondítanék" vagy nem? Most emiatt rosszul kéne éreznem magam, vagy az ismerkedésben nincs semmi? Nyilván ha az egyik jobban megfog akkor nem fogok már a többivel találkozni csak még ebben a kezdeti szakaszban... Szerintetek?

20/L


2014. szept. 21. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így normális, emiatt nem leszel rossz ember.
2014. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak nehogy odaverje mind a négy:*
2014. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem kötődsz valamelyikhez illetve, ha nem fekszel le velük addig semmi gond.
2014. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit ver hova?
2014. szept. 21. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Emiatt nem vagy rossz, nincs ebben semmi így még.

Ha kezd komolyabbra fordulni az egyikkel és folytatod a többiekkel is a randizgatást na akkor már kezdesz szemét lenni.

2014. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fekszem le velük, csókot se hagytam egyiknek sem, pedig volt olyan aki szeretett volna... Egy fiúval szexeltem eddig a barátommal, nem szeretnék éles váltásba mindenkivel összefeküdni.
2014. szept. 21. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, de szerintem ezt te is tudod. Vagy nem...nyilván a te erkölcseidnek ez már nem oké, ezért tetted fel a kérdést.

Szeritnem nincs ezzel baj, az már fura lenne, ha mind a néggyel le is feküdnél két nap alatt. Azt már az én gyomrom sem venné be, pedig én aztán elég szabados vagyok :D

De ezzel nincs baj.

22L

2014. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, most vag abban a korban, hogy szinte semmi felellőséged nincsen, de nagyon vigyázz, ha az egyik fiúnak több leszel, mint egy lány, akivel randiznak, akkor inkább hagyd, hogy ne legyen rosszabb neki
2014. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát négy randi után bajban leszek mert kb. mindegyik akar újra találkozni. És akkor már dönteni kell, mert nem akarok senkit sem hülyíteni...
2014. szept. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!