Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy randiztatok valakivel, aki csiga lassú tempóban akart haladni, és emiatt kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de én úgy gondolom, hogy ha két ember vonzódik egymáshoz, akkor nincs min szarakodni évekig, hogy "áwőőwáwőwáwtúlhamarakarodmegfogniakezem" meg "nemtudommitakarokdeannyiraszeretlek" meg "úristenezhozzámnyúltpfúj"...
2014. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig az aranyközépút a jó, ha már első hónapban dugtok az sem biztos hogy helyén való ha hosszú távra terveztek, hisz akkor a csaj simán egy jobbnak, mert jobb mindig van, késöbb ugyanugy oda fogja magát adni, esetleg elötted is átmentek rajta annyian hogy belegondolni sem merünk mi férfiak :P
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. 26 voltam, mikor volt egy fiú, akit 1 éve ismertem és egy hónap csetelgetés után volt hajlandó eljönni velem vhova, majd pedig újabb 1 hónapot kellett várni a szexig, ami borzalmasan gáz volt. aztán kitalálta, hogy inkább vegyünk vissza, és csak randizgassunk. Én meg otthagytam:D 27n
2014. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fiú hány éves?
2014. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!