Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, aki nem magas, és az arca nem kimondottan helyes (nem csúnya, csak nem a jelenlegi ideál), az lehet még valahogy "jó pasi"?

Figyelt kérdés

Ezekkel az adottságokkal el lehet egyáltalán érni, hogy az embert vonzónak lássák ránézésre?

Nyilván első benyomásról beszélek, tudom hogy hosszabb ismeretségnél már sok más szempont is van.


2014. okt. 2. 13:04
 1/8 Buford Tannen ***** válasza:
mrnnyi az a magasság?
2014. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nézz körül a világban, hogy milyen kinézetű embereknek is van párja.
2014. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

175 az a magasság.

2-es: igen, de ők lehet hogy hosszabb ismeretség után jöttek össze. Sok csajtól hallottam már, hogy elsőre egyáltalán nem jött be nekik a későbbi párjuk, de idővel beleszerettek. Én viszont most azt kérdezem, hogy ránézésre is lehet-e vonzó egy ilyen pasi.

2014. okt. 2. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Jo test,stilusos oltozkodes dobhat egy kicsit
2014. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ha kapásból levehető róla az, hogy sikeres vagy annak tud látszani (jelei jól öltözött, ápolt, jó fellépésű, magabiztos).
2014. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Buford Tannen ***** válasza:

az egyáltalán nem alacsony..

ismerek sok alig 170est csajokka szaladgálva.

gyúrj egy kicsit hogy az öszkép jó legyen.No meg persze a személyiséged,bár most csak a külsőről volt kérdés

2014. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a 175 cm alacsony, akkor én a 172,5 cm-emmel eláshatom magam :/
2014. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem alacsony. És én nem a tipikus ,,jó pasik''-ért vagyok oda.
2015. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!