Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elutasítottam egy pasit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasítottam egy pasit és múltkor hallottam, hogy egy másik srácnak azt mondta, hogy "minden normális nőnél van esélyed", akkor engem nem tart normálisnak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy nooormális.
2014. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra célzott, hogy egy válogatós pitsa vagy.
2014. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2014. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van. Ha nem jössz össze azzal a sráccal, akkor nem vagy normális nő.
2014. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is arra célzott, hogy mivel elutasítottad, válogatós vagy. És nem, nem tart normálisnak. De kit érdekel? Ha valakinek ilyen törékeny az egója, nem éri meg vele kezdeni. Szóval, kérlek, emiatt ne érezd magad kellemetlenül.
2014. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy normális vagy-e, de esélyes hogy nem vagy tisztában az esély fogalmával. (itt egyébként az esélynek egy külön, köznyelvben használható jelentése van).


Az esély azza hogy megnyerd a lottó ötöst, valamivel kevesebb, mint 1 a 43 millióhoz. Tehát van esélyed rá, csak kevés. Az is igaz lehet hogy minden normális nőnél van esélye de lehet hogy abban az esetben is egy külön, köznyelvben használatos jelentést kell nézni, ami kb annyit tesz hogy nem tart téged normálisnak. Kivéve, ha nálad annak a srácnak akinek mondta, van esélye. Szóval attól függ hogy normális vagy-e, hogy mennyi esélyt adsz annak a srácnak akit gyakorlatilag nem is ismersz.


Igen, ennek a hozzászólásnak nincs sok értelme. :)

2014. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem bvagy normális, annak szól, hogy kb. egy hímsoviniszta tahó, aki szerint neki KIJÁR az, hogy bármely nő, akinél próbálkozik, elmenjen vele. Szóval te egy válogatós liba vagy szerinte... tojj bele.
2016. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!