Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Majdnem a szeretője lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem a szeretője lettem egy nős pasinak, de az utolsó pillanatban visszavonulót fújt. Lehetünk még együtt?

Figyelt kérdés
Mondjuk pár év mulva esetleg? Mikor már megromlott a viszonyuk vagy akár el is váltak? Nagyon vonzódtunk egymáshoz,de megszólalt a lelkiismerete. Szerintetek?
2010. jan. 29. 13:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
szerintem eg ócska ribanc vagy, és jó lenne ha nem tennéd tönkre másnak az életét
2010. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

te beteg vagy?

még jó h megszólalt a lelkiismerete....

2010. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy megkapom a leoltást, ebből nem kérek,köszi! Szerelmes vagyok belé,és ő is érzett irántam vmit,csak megijedt.Ezt tudom.Aki volt már ilyenben az írjon! Köszönöm
2010. jan. 29. 14:01
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
Na az ilyeneket, mint te, utálom férfiban is, nőben is.
2010. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
75%

Lehet hogy szereted de, akkor is nem szép dolog!!

Ebből nekem az jött le hogy egy ribanc vagy.....

2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát sztem próbáld meg elfelejteni.Mi van ha nem válnak el és nem romlik meg a viszonyuk.van gyerek? Ha nincs, mi van ha akkor lesz? Ha már most visszalépett később is vissza fog.Keress olyan férfit akinek nincs felesége. Ne rontsd el az életük.Tudom nehéz de próbáld meg
2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi,történt e olyan hogy később még együtt lehettek?
2010. jan. 29. 14:03
 8/35 anonim ***** válasza:
51%
hagyd békén, ha elválnak max akkor, de ne te segíts rá a dologra!
2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen pasi nekem sose kéne. Megszerzed mondjuk, tökjó. Aztán majd szépen lelép mellőled is amint beköszöntenek a szürke hétköznapok, egy izgalmas, fiatalabb csajszival. Belegondoltál már a felesége helyzetébe?

Gondolom a pasi eleinte telebeszélte a fejed azzal, hogy milyen házisárkány otthon az asszony és h el fognak válni...ezt használta fel arra, hogy befűzzön.


Még jó, hogy neki volt lelkiismerete, ha neked egy csepp sincs...

2010. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
Neki van lelkiismerete, neked nincs, mit problémázol ezen.
2010. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!