Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16F

Van két lány, x és y

Mindketten 15 évesek,ráadásul legjobb barátnők.

Mindkét lányt nagyon bírom,de az érzelmeim mindig ingáznak közöttük,egyszer x-et kívánnám jobban egyszer y-t

Ha mondjuk összejövök y-al,és így nyílván többet érzek iránta akkor már x már véglegesen csak barát lesz?


Tudom hogy eléggé olyan mint egy iskolai matekpélda..de ez van.

20 perccel ezelőtt érthetőbben sikerült megfogalmaznom magamban a kérdést de remélem azért érthető.:)



2014. dec. 12. 15:52
 1/4 anonim válasza:
Fűzd be azt amelyik igazán tetszik! Csak el tudod dönteni 16 éves létedre hogy mégis melyik a jobb! Kezd azzal! Ha nem jön össze ott a másik!:)
2014. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wow007 válasza:
szerintem ez azért szar helyzet, mert legjobb barátnők. Ha az egyiket megbántod utána nem áll szóba veled egyik sem. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy várj addig amíg nem lesznek teljesen biztosak az érzéseid x vagy y iránt. Könnyen beleeshetsz abba a hibába h pl xet választod és közben már y jobban tetszik. Abból nincs kiút. Remélem tudtam segíteni:)
2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amelyikhez közelebb állsz.Te érzed.

És nem is olyan könnyű dönteni,igaz? :)

2014. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, akkor várj még. Legyél velük minél többet, előbb utóbb ki fog alakulni, hogy melyik iránt érzel igazi vonzalmat. ( nem csak úgy kívánás...! vonzalom, szeretet! )Egyébként arról nem írtál, hogy a lányok hogy állnak hozzád?
2014. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!