Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves fiú vagyok nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú vagyok nem volt még barátnőm! De egyre jobban szeretnék, viszont nem tudom hogyan kéne csajozni nem merek oda menni egy Lányhoz aki tetszik Hogy hé randiznal e velem egyszóval beszari Vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne csajozz! Fogalmad sincs hogy hogy kell, hogy mit akarsz, csak kárt okoznál.....
2014. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Ez csak úgy fog menni ha rátermettnek érzed magad hozzá, ergo van önbizalmad. Próbálj meg olyan dolgokhoz hozzáfogni amiben jó vagy.

Én pl a fényképezést és a dizájnt kezdtem el amatőr szinten, de ez jó hatással van. Nem megy egytől a kettőre, évvel munkája kell egy jó önbecsülés felépítéséhez. Nem csak a csajozáshoz, az élethez kell.

Amég te magadat nem tartod alkalmasnak egy kapcsolathoz, a lány se fog.

2014. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
(Bocsi a typokért, autocorrect...)
2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. dec. 13. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 jót írt.

Én már 2 éve kerültem ki abból az általános iskolából ami porig rombolta az önbizalmam.

Második éve járok középiskolába.nagyon jó a közösség és kb.hetente szerzek egy-két új havert.

Edzőterembe is kezdtem járni meg még pár sportot próbálgatok

Talán el tudod képzelni most hol lehet az önbizalmam a másfél évvel ezelőttihez képest:)

Még mielőtt középbe jártam volna az előtti nyári szünet végén volt egy lány aki képes volt nálam kezdeményezni,akkor így azzal a fikarcnyi önbizalmammal kb.én még azt se tudtam mit akarok egy lánytól.De most újra ismerkedek ugyanezzel a lánnyal hogy jóvá tegyem amit másfél éve kihagytam.

Szerintem készülj fel előtte,tudd mit akarsz.

Ha valami tanács kell írhatsz.

16F

2014. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!