Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valaki ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ilyen szerencsétlen? Egyszerűen velem sose az történik, amit akarok.

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. már akkor tetszett, de valahogy az egyik haverjával keveredtem össze akkor este...hiába, ő rámenősebb volt, én meg magányos... azóta nincsen semmi a másik sráccal, viszont aki tetszett eredetileg, most azzal mintha elkezdődne valami...csakhogy elég döcögősen...az első randinkat lemondta, mert dolgoznia kellett. a második randira el se tudott hívni, mert tesóm elvette a telefonom, és többször is kinyomta, én csak másnap este vettem észre, h többször is hívott...egyből visszahívtam, elmagyaráztam neki, mi történt, megbeszéltük, majd legközelebb. aztán felhívott, menjek vele bulizni, de korán kellett kelnem és amúgy sem voltam party állapotban, elég nagy családi botrány kellős közepén álltam. Bnőim mégis felráncigáltak, csakh kibeszéljük, amit ki kell. És persze találkoztunk. De ha ez még nem elég, rám akadt az a bizonyos haverja, aki első estén is, akinek mellesleg 1 éve eszébe se jutottam, akkor este pont engem kellett nyaggatnia. Azóta találkozgatunk 2-3 naponta, sokat beszélünk, de még egy nyamvadt csókig sem jutottunk el. Nekem meg már szinte fáj, annyira akarom...Mit csináljaaak? :(
2014. dec. 16. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet pont ezért akarod ennyire,mert kicsit elérhetetlen.. :)


Megnyugtatlak,nem csak Te vagy ilyen szerencsétlen..Bár ezt nem is nevezném annak..


Ha most hinnék az ilyenekbe azt mondanám a sors akarja,hogy ne találkozzatok..( valamennyire mondjuk hiszek benne )


Szerintem találkozz vele továbbra is..az meg h nem volt csók...

2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, én nem hiszek a sorsban, csak abban, hogy mindenkinek csak véges mennyiségű szerencséje lehet az életben. Nálam ez sajnos kimerült a suliban, tanulás terén mindig rendben voltam, jó tanuló, jó érettségi, nyelvvizsga, egyetem, utána egyből meló...ezekért a kisujjamat se kellett mozdítanom, valahogy mindig bejött, a magánéletben viszont sose úgy sült el a dolog, mint ahogy szerettem vna...
2014. dec. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!