Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúknak, lányoknak! De inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak, lányoknak! De inkább lányokat kérdezek! Ha egy lánytol megkérdezem hogy össze jönne e velem es persze igent mond akkor, , jarunk" de lanyok nektek mas a jaras meg az hogy eggyut vagyunk?

Figyelt kérdés
Fiúknak, lányoknak! De inkább lányokat kérdezek! Ha egy lánytol megkérdezem hogy össze jönne e velem es persze igent mond akkor, , jarunk" de lanyok nektek mas a jaras meg az hogy eggyut vagyunk . Ezt èn nem értem valaki mondja már el hogy a járás - és a - eggyüt vagxunk az 2. kulon ertekem es ha igen mer, mi a kulonbseg, mikor lehet a jarasbol eggxut lét? Jah és lányok szerintetek a barátnőmet úgy kérdezzem meg hogy össze jönne e velem vagy valahogy máshogy.. Valami tipp?

2014. dec. 18. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Egy férfi nem kérdez ilyet.

Gondold át újra az egészet!

2014. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom de mégis azt a lányok külőn értik?
2014. dec. 18. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Együtt vagyunk... Az már egy másik, dimenzió, ami magasabb (általában együttlét után szoktuk így nevezni
2014. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Járás és akkor pl. Járok egy lánnyal akivel idővel lesz eggyütlét? És ha járunk attol még kilehet tennifacera a kapcsolatot,attol meg lehet smarolni?:)
2014. dec. 18. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a járás az, amit nem szokás mondani, max viccből (és lehetőleg másra). ha összejössz egy lánnyal, elkezdtek csókolózni, randizgattok, megy a tipi-tapi, akkor jártok, de az első héten szerintem még nem szokás azt mondani, hogy "együtt vagyunk", mert még olyan rövid idő telt el. ha már valóban kapcsolat van, 1-2 hónap után, akkor már "együtt vagyunk", de egyébként ez csak lovaglás a szavakon, mert akkor sincs semmi, ha 2 napja összejöttél egy lánnyal és azt mondod, hogy "együtt vagyok Lindával", senki nem fogja azt mondani, hogy "nem, ti csak jártok!".


a lényeg, hogy ne kérdezd meg, hogy "járunk-e", ez csak úgy kialakul. ez a fb-os dolog meg akár még segíthet is, mert ha tudni akarod, hogy a lány komolyan gondolja-e, úgy 3-4 randi után megkérdezheted, hogy "beállíthatom fb-on, hogy kapcsolatban vagyok veled?"

2014. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez aranyos.

31 vagyok, és még nem mondtam ilyet, hogy járunk. kérdezni is egyszer kérdezték, nemet mondtam.

ne add be a derekad te se az ilyen homályos, semmitmondó kifejezéseknek:P

2014. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tragikus lehet ilyen helyesírónak lenni.
2015. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!