Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bátyám 165 centi kb. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám 165 centi kb. egy fejjel alacsonyabb, mint én ráadásul nem is izmos és mégis falja a csajokat, nekem még egy sem volt, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok 78 kiló, 24 éves, bátyám 28 és ha nem is falja, de rengeteg barátnője volt, szép lányok, akik nekem is tetszettek, de nekem sose jön össze, pedig magasabb vagyok, mint ő és kidolgozott a testem, rendszeresen edzek. Ő csinál valamit nagyon jól, vagy én vagyok béna?

2014. dec. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kérnék tőle pár tanácsot a helyedben.
2014. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van önbizalma, határozott, jó a dumája, 99% hogy ezért buknak rá a nők.
2014. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Haha:D

Bizonyíték, hogy a kockákkal meg a "Kondi is my life"-al, önmagában nem leszel sikeres. Kisugárzás, határozottság, férfiasság, és jó duma kell.

2014. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok pénze van, vagy kamu a kérdés.
2014. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem az ilyen "az az egyetlen erényem, hogy magas vagyok" típusú emberekkel tele van a farkam. Mintha tettél is volna érte valamit.

Egy törpe. :)

2014. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem béna egyáltalán, ha izmos vagy :)))
2014. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal én csak részegen tudok csajozni, többször volt olyan, h felszedtem csajokat csak az a baj ,h soha nem emlékszem pontosan ,h hogyan csináltam. :D Nem vagyok kigyúrt , magabiztosság a kulcs és a jó duma meg a humorézék
2014. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!