Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Megnézitek a nálatok magasabb nőt? Vagy inkább rá se néztek? Nem fájdítjátok a sziveteket

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 16:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Megnézni miért ne nézhetném meg. Az alacsonyabb lányokat is megnézem, bár mivel nekik sem elég egy 170 magas férfi, így kb. felszedni őket ugyan annyi esélyem van. 180 alatt a lányok 96,8%-a szóba sem áll a férfiakkal.
2014. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
168 cm magas, 22 éves vagyok. Épp tegnap beszéltem egy 173 cm magas lánnyal, még magassarkúja is volt, szóval látszott köztünk a különbség. Nekem tetszik nagyon a csaj, csak nem hiszem, hogy ez kölcsönös lenne. De próba szerencse.
2014. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne nézhetnénk? Ugyanannyi esélyünk van náluk, mint a nálunk alacsonyabbaknál: nulla.
2014. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

szerintem aki alacsonyabb mint mi, annál nagyon kicsi esély van. Nagyon kicsi ! kb 10 %...


de aki nagyobb mint mi annál esélytelen a dolog. Ez egyértelmű.


Ezért kérdeztem meg hogy ti megnézitek a nálatok magasabb csajt tudván hogy kivagy zárva nála.

2014. dec. 24. 16:22
 5/35 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az a 10% a valóságban inkább 0,1%. A lányok gyűlölik az alacsony pasikat.
2014. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

2-es


Alapból 5 cm a különbség, sajnos már az is látszik, magassarkú az meg hát...akkor már fél fej.


Nem akarlak elkeseríteni, de csoda lenne ha összejönnétek.

2014. dec. 24. 16:24
 7/35 anonim ***** válasza:

Nem. De az alacsonyabbakat sem...

Nem a nőkben utazom - szerencsére.

2014. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

5-ös


tudom nagyon jól. Már ahogy rám néznek egyből tudom, hogy esélytelen vagyok. DE a legtöbb esetbe már rám se néznek.

Olyankor egyből tudom a magasságom miatt van ez.


PL. ma is láttam egy nagyon szép csajt. DE elfordítottam a fejem, nem néztem meg mert magasabb volt nálam, és nem akartam azt, hogy ez mégjobban fájjon , hogy selejt lettem.

2014. dec. 24. 16:30
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

" hogy ez mégjobban fájjon , hogy selejt

lettem."


pszichológust javasolnék.


Nekem van alacsony fiú ismerősöm, helyes, ad magára, isteni dumája van és még Próbalkozik is a csajoknál (milyen furcsa, igaz?)

Na Ő mindig fel tud szedni egy csajt, akár egy éjszakáról, akár komoly kapcsolatról van szó.

(most majd jönnek az olyan kommenthuszárok, akik ecsetelik hány száz lányt szólítottak le sikertelenül-talán akkor magadba (és nem magadra) kéne nézni ;) )

2014. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Egy kis önbizalom kéne, nem plusz centik! Ismerek még 170-nél is alacsonyabb fiúkat, nem is egyet, akik teljesen jó pasinak számítanak! Oké, nem 180 centis nőket szednek fel, de a magasság önmagában csak egy apró részlet, ha helyes, ápolt, és főleg JÓ FEJ és intelligens, vicces, magabiztos, férfias, akkor egyáltalán nem számít, hogy alacsony!

Nekem is volt nálam majdnem 10 centivel alacsonyabb pasim (én 175 vagyok), oké, a kirakatokban nem szívesen láttam vissza magunkat, de ő volt életem szerelme! Szóval itt a hozzáállással van gond, a lányok érzik a félelem szagát, teljesen lerombolja a rólad alkotott képet a kishitűség. Azt látod csak vonzónak, aki valamelyest elégedett önmagával (ne keverjük az önteltséggel). Kell egy fellépés ahhoz, hogy ne tűnjön fel, vagy egyáltalán ne zavarjon, hogy valaki alacsony, ez igaz! Szóval erre gyúrni kell! Nekem is jobban tetszenek első ránézésre a magas pasik, ezért neked jobb fejnek kell lenned, mint a melletted álló magas, aki azt hiszi a 190-es magasságával fel tud szedni, pedig az édes kevés hozzá!

2014. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!