Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy srác folyamatosan keres?

Figyelt kérdés
Ha mindig rátok ír akár hányszor mentek fel facebookra, tudja hogy elfoglaltak vagytok de folyamatosan találkozni akar. Ez zavaró lehet?
2014. dec. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyökér, keresi a társaságot. Jajj de buta vagy ássad el magad:(
2014. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, ez eleg idegesito! L
2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, ez zavaró tud lenni.
2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolút.
2014. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, először is ez egy saját vélemény, amit írni fogok.

Amikor szerelmes voltam is vágytam arra, hogy legyen 1-2 nap szabadság, mert mindenkinek meg van a saját maga dolga. Facebookon csak esténként vagyok fent, így csak akkor tudna keresni, azt persze nem bánnám.

A találkozással kapcsolatban pedig megbeszélés alapján történjen, ne erőltesse, hogy márpedig ő most le fog jönni hozzád, miközben neked valami itthoni dolgod akad, ez ijesztő lehet. Beszéljünk róla, egyezünk meg és nincs semmi baj.

2014. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én nem akarok tőle semmit, akkor zavaró.

Ha szeretnék tőle valamit, vagy már együtt is vagyunk, akkor jól esne.

2014. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon zavar,egyszer kétszer ha megtörténik,akkor az nálam már kapcsolatmegszakító ok. elég ha kétnaponta ír vagy heti egy kétszer azért nemkell az elején nagyon túlzásba esni
2014. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!