Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól jönne a szakértő segítség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól jönne a szakértő segítség! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Azoknak a lányoknak érdekelne a válasza, akik hasonló cipellőben már jártak!

Mit tegyek? Úgy érzem, itt az ideje, hogy legyen egy kapcsolatom. Már nagyon szeretnék egy fiút, és van pár esélyes, akik szóba jöhetnének, de nagyon még nem ismerem őket.

Ti hogy "hódítottátok" meg az első barátotokat? És abból kifolyólag milyen tanácsot tudnátok nekem adni?

Köszi a segítséget! :)


2010. febr. 4. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L vagyok.
2010. febr. 4. 16:00
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! én is 15 voltam és görcsösen vártam RÁ. Dettó volt jó pár jelölt de sehogy se volt jó. Aztán eluntam és lekakiltam őket.:D Jött 1 srác első tal.kor összejöttem vele, gondoltam ez is 2 hétig tart majd. Aham... azóta is tart 1,5 éve. :D Pasizz kedvedre, aztán majdcsak jó lesz vmelyik. :D

17/L

2010. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az első barátomra vártam wagy 3 éves szóval mindig is tetszett kb 11 éves koromtól én nem is görcsöltem rajta esélytelennek tünt aztán mikor 14 voltam egyszercsak benyögte h mi lenne ha .... hát kicsit meglepődtem örültem:) de 2 hónapig tartott és hamar ki is ábrándultam belőle mert nem ilyennek ismertem vagyis gondoltam...:)szerintem te se görcsölj rajta :)majd jön valaki:)semmit nem kell sietetni :)

sok szerencsét:P:)

2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Pasizz kedvedre, aztán majdcsak jó lesz vmelyik"


Mintha valami ciporol beszelnel, mar ne is haragudj :(((

A kerdezonek: , ha szerelmes leszel, azt erezni fogod, azzal a fiuval kezdj kapcsolatot, es ne akard gorcsosen, mert akkor nem fog sikerulni. Nekem is volt ilyen idoszakom, mikor nagyon akartam mar valakit magam melle, es kerdeztem egy fiu baratomat, hogy mi lehet a baj velem, hogy ugymond senkinek nem kellek, o mondta, hogy azert, mert nagyon erzodik rajtam, hogy akarom, es ez megremiti a fiukat, mert senki nem hosszutavra tervez az elso pillanatban. Szoval legyek laza, es csak ismerkedjek. Te is ismerd mega fiukat, ahhoz nem kell jarni veluk, es azt majd erezni fogod, ha az egyik kozelebb kerul a szivedhez. Ha sok idot toltesz vele, akkor o is ezt fogja erezni, es az lesz az a bizonyos meghoditas. Legy onmagad, es elvezd a helyzetet. 25/L

2010. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok!

Az a baj, hogy én ugyan nem görcsölök rá, de már elegem van, hogy senkinek nem kellek. Lehet, hogy vénlány leszek egész életemben? Mert nem akarok 25 évet várni, amíg valaki leereszkedik arra a szintre, hogy megszánjon, eljátssza, hogy szerelmes belém, aztán 1 perc múlva meg már csaljon is...

Sosem lesz barátom :(

2010. febr. 4. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus,még csak 15 éves vagy,ne parázz már ilyen hülyeségeken!

Majd eljön mindennek az ideje,amúgy meg nem kell várni a sült galambot,ha szeretnél barátot magadnak,tegyél érte!

2010. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vok: Egyelek meg, dehogy nem lesz!!!!! En ugyanigy ereztem, a kozepsuliban mindenkinek volt baratja csak nekem nem, raadasul az osztaly szepfiuja egyszer hulyet csinalt belolem, es mindenki rajtam nevetett. Az egyetemen kezdet csak el ugy randizgatni, de semmi komoly nem volt. Tenyleg! Ugy ereztem mindenki kihasznal, es senkinek sem fogok sose kelleni. Aztan 24 evesen (!) lett az elso komoly kapcsolatom, ma mar egyutt is elunk. Tudom, hogy most messzinek tunik az a 23-24 ev, es nem is mondom, hogy varj addig, de ne legyel szmomou, ha nem megy egyik naprol a masikra. Jarj el randizgatni, ismerkedjel es sosem tudni, mi sul ki belole, lehet egy ev mulva mar nevetni fogsz, hogy igy neki busultal.
2010. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszaitokat, igen érdekes volt mindegyik, mert mind tartalmazott megszívlelendő és elgondolkodtató magyarázatot.

Igen, utolsónak, valóban igenis soknak tartom azt az időt, azt a 10 évet, amíg nem lesz senkim. És habár úgy gondolom, hogy ha ez kell hozzá, hogy megleljem az igazit, ám legyen, de akkor is szeretnék "valamit". Ha kell, akkor legyen csak egy röpke kapcsolat, bár jobb szeretném, ha nem csalódnék sokat, már csak azért is, mert így semmit nem tapasztalok. Mindig alakulgat valami, de aztán a végeredmény nulla. Így is hoppon maradok, mert kiderül, hogy 1. a fiú nem is akart semmit 2. közbejött egy másik, szebb/jobb csaj, akit aztán egy ideig fűzött, majd lelépett egy harmadikkal, és még soroljam?

Már tényleg jó lenne valami, ha csak egy kis kezdetleges, vagy csak egy-két randi erejéig, de legyen már valami! ;)

2010. febr. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!