Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa, kinos randik? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, kinos randik? Veletek tortentek ilyenek?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap volt egy megdobbento elmenyem. Elso randi egy 25 eves pasival. 20 perc beszelgetes utan megkerdezte, hogy szuz vagyok-e. Aztan, hogy tudok-e fozni meg varrni. Fogalmam sincs, miert nem hagytam ott ezek utan azonnal, igazabol lefagytam a dobbenettol. Majd masfel oran keresztul kifejtette, hogy szerinte a ferfiak nem szeretik, ha a no egyetemre jar es teljesen sokkent erte, mikor kifejtettem, hogy en azt szeretnem, ha partnerkent kezelne a parom. Az utolso dolog amit megkerdeztem, az volt, hogy szerinte lehet-e a nonek hobbija. A valasz az volt, hogy a hazimunka legyen a hobbija.

Mondanom sem kell, hogy tobb randi nem lesz... El sem akartam hinni, hogy ilyenek leteznek meg a 21. szazadban.

Nektek voltak hasonlo fura figurak, kinos randik?


2015. jan. 16. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még szerencsére nem randiztam ilyen pasival...de bátyám is hasonló típus, igaz nem annyira, de régimódi eléggé...nem irigylem a jövőbeli barátnőit, bár ha így folytatja akkor biztos nem lesz neki...:/
2015. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nekem is:

- Parkban találkoztam egy neten megismert sráccal. Nagyon zavaróan hangosan beszélt. Annyira zavarban voltam, hogy az egész park hallja a mondanivalóját :D Egyébként nem volt baj a hallásával. Én próbáltam halkabban beszélni, hogy vegye a lapot. De nem vette.

- Egy ismerős srác első randin teljesen kifaggatott, illetve próbálkozott az anyagi helyzetemről. Mennyit keresek, mennyi megtakarításom van, van-e lakás vagy bármi más a nevemen. És még a nőkre mondják, hogy anyagiasak :)

- Szintén egy neten megismert férfi, aki azt mondta, hogy egyedülálló. Első randin látom, hogy jegygyűrű van az ujján. Hát ő épp most vált el. De nekem fura, hogy valaki hordja még utána a gyűrűjét, főleg ha már ismerkedik. Na addig kérdezgettem, mire elmondta végre, hogy nem is vált el, nem is válik, házas. De persze nincs köztük semmi, külön alszanak :D Ja persze.

2015. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na egy jó topic :P


24f


Nekem volt kínos randim lánnyal. Totálisan! más volt, mint amilyen a levelekben. Nagyon szánalmas volt a dolog. Szépen elkísértem egy villamoshoz és beültem sörözni valahova cimborákkal a nagy ijedtségre.


A legédesebb randim: Egy orosz lánnyal volt, egy táborban voltunk, és kihívtam a partra, és jött velem és én egy mukkot sem tudtam oroszul, (angol német spanyol ment volna) ő meg kizárólag oroszul :D tudott. De annyira édes volt. Gyönyörű volt és a gesztusai... ááá :D a legjobb randijaim között volt. Mondjuk nem netes, de le kellett írnom :D

2015. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. A neten megismerkedtem egy lánnyal, majd randit beszéltünk meg. Azt mondta, közel egyidős vele. (huszon éves) erre megjelenik egy 13 év körüli kislány (!) macis iskolatáskával. Rohadtul kínos volt, és a végén én voltam a bunkó szemét mert elküldtem.
2015. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 poénból eljátszhattad volna hogy te vagy az apukája. :)
2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sulibol ismerem, de neten beszelgettunk sokat. Mikor suliban osszetalalkoztunk, meg sem mert szolalni. Ugy mentem el a randira, hogy tudtam, hogy izgul, de valahogy egy tok laza srac vart engem, es ez zavarbaejto volt. Borzalmas volt az egesz.

A vegen kerdezte, hogy talalkozhatunk -e még, es korrepetalhat -e fizikabol. Edes. :)

2015. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elso: szerintem elobb-utobb lesz neki, egyszer talaltam egy weboldalt a rabszolgafetisrol, szoval ugy tunik, vannak olyan nok, akik erre izgulnak.

Azt amugy ki is felejtettem, hogy majdnem megkerte a kezemet, majd kifejtette, hogy en mar 22 vagyok, nem valogathatok. Mi lesz, ha 27 leszek es meg mindig nem leszek ferjnel? Annyit mondtam neki, hogy engem az se zavarna, ha 27 evesen meg szuz lennek, mert meg az is jobb, mint hozzamenni egy idiotahoz. Nem vette a lapot.

Ja, es neki is kapuzarasi panikja volt, mert o "mar 25"!

2015. jan. 16. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

igen! az voltál! mert el kell kísárni. Nő az istenért!


Oké, hogy esélyegyenlőség, meg egyenjogúság, meg miegymás baromság, DE a nő az nő. Egyszerűen biológiailag különbözik a férfitől. És az esetek 90%-ában igaz, hogy a férfinak kell megvédenie a nőt. És ez így is lesz, egyszerűen a biológia miatt. Illetve a gondolkodás módjuk is bizonyítottam más, de ezt most hagyjuk...


A lényeg, hogy el kellett volna kísérned valameddig, nem elküldeni.

2015. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jok a tortenetek, megnyugtato, hogy nem csak en futok ossze ilyenekkel. xD
2015. jan. 16. 10:09
 10/16 A kérdező kommentje:
A macis taskas kislany eddig a legjobb. Vajon hol vannak ilyenkor a szulei?
2015. jan. 16. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!