Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jól elvagyok, csomó időt töltünk együtt, és mondhatni hogy barátok vagyunk. Én viszont ez idő alatt beleszerettem és nem tudom mit tegyek. Bevalljam neki, vagy még ne?

Figyelt kérdés

Ha szerelmet vallok neki és ő nem viszonozná, lehet hogy a barátságunkba kerülne, sokáig viszont halogatni sem szeretném, mert rettegek, hogy mikor jön valaki aki rámenősebb és csapja le a kezemről.


Szerintetek?


2008. aug. 20. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Carpe diem! A csajszin nem látszik, hogy bejönnél neki? Ha ad jelet, akkor hajrá ;) Esetleg van közös barátotok? Mert megkérhetnéd azt a barátot, hogy puhatolózzon a kiszemeltednél ;)
2008. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, puhatold ki , de ez amolyan B terv nem annyira kemény sajtoknak, légy olyan mint egy vadászpilóta!repülj bele a közepébe!mármint érezni fogod hol az a pillanat amikor simán megcsókolhatnád. és akkor nosza rajta, csókold meg, de gyorsan és röviden mégis hatásosan, tehát elég egy röpke szájrapuszi de hangsúlyozom hogy várd ki a percet, mondjuk olyan h közel van egymáshoz az arcotok és elcsendesedik és vagy mondanod kée valamit vagy éppen beállna a hallgatás, akkor egy rövid szájrapuszi és utána egy 20 centire elhúzod kb a fejed és a szemébe nézel.Felpofozni nem fog, ez nem az a világ de várj pár másodprecet (kb 2-3at) és adj neki egy rendes csókot, ha visszautasít akkor még úgyse veszett el minden mert elkezdheted a szöveget h:jajj bocsi csak eluralkodtak rajtam az érzések, de hülye vagyok...- és ezzel a szöveggel ki tudsz mászni a szarból ha benne vagy, de ha ő is bír téged akkor nem hinném h elutasít, és akkor már nyugodtan megcsókolhatod. Ha lenne további kérdésed,szívesen segítek és megbeszélhetjük msn-en a címem: weraztox@hotmail.com
2008. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogiii*-* válasza:
Én örülnék nekii ha bevallaná nekem valaki hogy szeret próbáld meg ! sok sikert !
2013. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!