Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki az első randin le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az első randin le akar velem feküdni az normális?

Figyelt kérdés
Pasi randira hívott és azt mondta, hogy utána esetleg nálam lehet folytatás, ha úgy alakul. Csak én vagyok ezen kiakadva vagy más is? Oké, nem vagyok frigid, kell az is, de könyörgöm az első randin úgy, hogy nem is ismerjük egymást!? Most ez lett a trendi, hogy száll mindenki virágról virágra? Borzasztó. Remélem nem csak én látom így a dolgokat.
2015. jan. 28. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem párkapcsolatot keresett, ez ilyen egyszerű. Ne legyél emiatt ideges, örülj neki, hogy hamar kiderült.
2015. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megteker azt lelép
2015. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jogosan látod gáznak a dolgot! Szerintem egyéjszakásnak akar.
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy le akar feküdni veled. Az viszont nem, hogy ezt közli is rögtön az első randin.
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából jó jel, ha annyira kíván, hogy rögtön ágybavinne, csak nem szabad engedni... az én barátom is szerintem az összes randin felhozta, második randin lakásra mentünk, de persze akkor még nem engedtem semmit :) és azóta is óriási a szerelem.
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha vonzódik hozzád akkor nyilván le akar feküdni veled. Megsúgom, a legtöbb férfi már gondolatban lefekszik veled, de nem akarnak ténylegesen rákérdezni mert félnek, hogy ezzel elijesztenek.

Amúgy, ha nem akarsz akkor nem mész bele, egyszerű.

2015. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jobb ha kidobod!
2015. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért nem most jöttem le a falvédőről. :D Nyilván tudtam, hogy gondolatban is már lepörgette az első alkalmat, csak legalább lehetett volna tapintatosabb az első randi előtt, mert így meg nekem az jön, hogy meg akar döngetni, aztán eldobni mint egy használt zsebkendőt. :S
2015. jan. 28. 20:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi is megkívántuk egymást már az első randin.Nagyon müködött a kémia.De közösen megbeszéltük,hogy várunk vele.2 hétig bírtuk :)
2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nyers, de őszinte fiú. Kereken mond meg neki hogy neked ez még túl korai. Ha szeret megvár, ha nem szeret jobb minél hamarabb megszabadulnod tőle.
2015. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!