Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar ez a lány? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a lány? (bővebben lejebb)

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt randira és kérdeztem mikor jó azt mondja szinte minden nap elfoglalt és hogy "majd" megbeszéljük. Kis időt vártam majd újra megkérdeztem és ugyanezt mondta. Gondoltam le akar pattintani így hát gentleman módra leléptem és 1 hónap után megkereset hogy én utálom-e őt. Ez meg mi?

2015. jan. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy tényleg nagyon elfoglalt volt. És most hogy ráért (kvázi unatkozott), az eszébe jutottál. :D
2015. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nők. Nem lehet kiismerni őket.

Ilyenkor énis nagyot nézek

2015. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Az,hogy okosabbnak hitted magad,pedig szó szerint értette.
2015. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj hasonló helyzetbe vagyok/voltam...mondta h programja van vagy hasonló...aztán meg ő keresett.Nem lehet a nőkön kiigazodni
2015. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem könnyű rajtuk kiigazodni, az más téma,hogy nektek nem megy..
2015. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is hivtak mar olyankor talalkozni, amikor alig volt idom barmire is. Megmondtam a sracnak, hogy nem tudok, mert igy is mindenhova futok. Viszont mrgigertem neki egy fix idopontot amit be is tartottam. Szerintem korrekt voltam. :)
2015. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg elfoglalt volt szerintem beszéld meg vele hogy miért léptél le.
2015. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!