Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba a suliban és nem tudom, hogy igent vagy nemet mondd, de nem merem elmondani neki az érzéseim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mármint tudja, hogy nyomulós vagyok (olyan akit le lehet vakarni)

,de kéne egy kis segítség.


2015. febr. 18. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy a csajt ne támadd le rögtön nagy érzéseiddel (szerelemmel), mert az csajoknak ijesztő. Először csak dicsérgesd (belső értékeit, majd külsejét), aztán ha látod hogy ez jólesik neki, akkor mondhatod neki, hogy tetszik neked és hívjad randira.


Majd egy idő után ráérzel arra, hogy milyen egyszerű egy csajnak azt mondani, hogy tetszik (magával jóban levő srác nem pironkodik azon, hogy férfiasan nyíltan, testileg is közeledni akar egy csajhoz), ezzel nem adtad ki nagyon magad, ezt első benyomások után is simán mondhatod minden szimpatikusabb csajnak.

2015. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg szokott csaj nézni?

Szokott rád mosolyogni?

Keresi a társaságod?

Ha a válasz igen van esélyed, ha pedig nem... akkor nem kell neked elmondanod semmit.

2015. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első alatt mit értesz (néz a csaj) a társaságom nem keresi de szokott rám mosolyogni
2015. febr. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!