Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Ha társaságba vagytok, vagy utcán mikor mentek, nem fog el benneteket szégyen érzet?

Figyelt kérdés

pl: mentek az utcán és szembe jön egy jó nő és nagyobb nálatok. Nem fog el bennetket a szégyenérzet ? Ránéztek ilyenkor a nőre ? vagy inkább elnéztek máshova vagy a földet nézitek ?


Vagy társaságba vagytok és mindenki magasabb nálatok, szégyenérzet előjön ilyenkor ?


2015. febr. 26. 21:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Én 170 vagyok, de nem voltam még olyan társaságban, ahol mindenki magasabb nálam.
2015. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Téged foghatna el a szégyen!

Miért kellene szégyellnem magam, talán én tehetek róla, hogy csak ekkora lettem ?

nem,nem szégyenlem, bár tény, hogy lehet kellemetlen!

2015. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem. Miért kéne szégyenkeznem a magasságom miatt? Sok témához hozzá tudok szólni, van humorom, szerintem senkit nem érdekel a magasságom. És ránézek a magasabb nőre, miért ne néznék?
2015. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
engem pont hogy azért mert megnőttem...nem szeretek kitűnni a tömegből.
2015. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Neked vmi nagy baj van a gondolkodás módoddal... 168 centis fiúként sose volt problémám a méreteimmel, sőt jól érzem magam ekkorának, fürgébb vagyok és könnyebben átsasszézok a tömegen.
2015. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség, már bocsi. Én 168 cm vagyok, de ez sosem hátráltatott semmiben. Sem az ismerkedésben, sem pedig egy társaságban.
2015. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%
Csak a csajok szoktak szegyenkezni a kulso megjenesuk miatt, egy igazi ferfin buszken megy vegig az utcan, ha kopasz es dagadt akkor is. Van is errol egy mondas, h akkor lesznek a nok egyenloek a ferfiakkal...
2015. febr. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
"Szégyent" az ember olyasmi miatt érezzen, ami a saját hibája. Arról, hogy mekkorára nő, senki nem tehet, szóval emiatt miért szégyenkezne?
2015. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%

Én csak a 160cm körüli lányokhoz vónzódok.ennyiii

16F/167cm

2015. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%
nem az a lényeg, hogy milyen magas vagy, hanem hogy mennyi pénz van a zsebedben!
2015. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!