Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen szerelmes belém: jó élményeket nyújtsak neki, majd hirtelen lekopjak, vagy türelmesen várjak, hátha szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

Egy kis előzetes:

Több mint 2 hónapja beszélek egy 21 éves sráccal, én 21 éves lány vagyok. Két randink volt, a harmadik alkalommal felmentem hozzá, megtettük. Negyedik alkalommal is lefeküdtünk egymással, de harmadik és negyedik alkalommal felhívott hozzá annak ellenére, hogy megmondtam, hogy nem csinálhatunk semmit. Együtt aludtunk, egy csomót hülyéskedtünk, viccelődtünk, röhögtünk, zenét hallgattunk. Ölelkezve aludtunk. Rengeteg a közös bennünk, imádom a humorérzékét és azt, hogy a hülye vicceimen röhög. Örülök annak, hogy viccesnek tart. Elég nőcsábász a fickó, de sokszor úgy érzem, hogy nagyon őszintén elmond nekem mindent. És néha "túl" őszinte.


A probléma:

Attól tartok, hogy egy másik lányba szerelmes. Elmondta, hogy volt ez a lány, akivel együtt volt, de egy idő után a csaj azt mondta neki, hogy nem akar semmit tőle már. Most a csajnak van barátja, de folyton ír neki, s nem hagyja békén, a srácot ez meg zavarja. Meg engem is, főleg, hogy azt látom rajta, hogy idegesíti a helyzet. Amikor kérdem miért, az a válasza, hogy "mert én akartam tőle valamit". Arra a kérdésre, hogy szerelmes-e, az volt a válasza, hogy ő már rég nem tudja, milyen szerelmesnek lenni.


Van egy olyan érzésem, hogy ő szenved a lány miatt, de túltenné magát rajta már, viszont mégis várja azt, hogy talán hátha meggondolja magát, és mégis szeretne együtt lenni vele. Itt jön a gond, hogy akkor én most mit csináljak? Le kéne lépnem? Hagyjam, hogy sírja ki magát? Lépjen túl a csajon? Hagyjam a fenébe az egészet, és másszak ki, amíg jól megy dolgom? Vagy pedig harcoljak érte? Legyek megértő, kedves és vicces, nyújtsak neki szeretetet? Vagy használjam a másik csaj módszerét, nyújtsak neki csupa kedves élményeket, majd lépjek le, hátha esetleg szerelmes lesz belém?...


Köszönöm szépen a komoly válaszokat előre is. :)



2015. febr. 27. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben megmondanám neki, hogy gondolja át, mit is akar, mert te nem akarsz olyan lány lenni, akit előszednek csak, ha a másikat el akarják felejteni. Döntse el, mit is akar tőled és ha eldöntötte, utána keressen meg. Addig meg nem írnék és nem keresném, hadd érezze kicsit egyedül magát.
2015. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó taktika. :) Csak az a helyzet, hogy valahogy irtózom attól a gondolattól, hogy sürgessem. Nem akarom eltaszítani ezzel. Akarom, hogy lássa azt, hogy laza vagyok. Meg azt, hogy jó legyen neki velem, tudjon elmondani dolgokat, ne kelljen titkolózzon.
2015. febr. 27. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy a guminő szerepe nem terád van szabva, azt nem vállalod. Ha akar tőled valamit, talán vársz rá, ha nem, akkor most szóljon.

A másik: Ne akarj lazának látszani. Legyél komoly, és nehezen megközelíthető, kicsit titokzatos. Ne szexelj vele mindig, amikor ő akarja. Ha úgy van, mondd meg, hogy most nem kívánod őt. Ebből rájön, hogy te nem alanyi jogon jársz neki, hanem téged meg kell hódítani.

2015. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól megmondta. Ne legyél ott neki búfelejtőnek. Látod, hogy szerelmes a másik lányba, de ettől független még nem okoz gondot neki összefeküdni veled? Ez mi ez már? Ha hagyod, hogy így bánjon veled. Nem leszel több a szemében. Lelki szemetesnek jó leszel neki, ha így folytatod.
2015. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!