Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehezebb szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb szerintetek egy lánynak vonzónak lenni egy pasi szemében, ha kicsi a melle?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van akinek a kicsi van akinek a nagy tetszik attol függ kinek akarsz tetszeni
2015. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hiánypótló kérdés!
2015. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyire kicsi? Mert van olyan lány ismerősöm aki a C méretet már kicsinek tartja, de van olyan aki egy B mellel hódít és nem zavarja...

Csak önbizalom kérdése...

2015. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ezernyi más dolog is van, amitől egy lány vonzó lehet, külső és belső tulajdonságok egyaránt.
2015. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"A" kosárméretű a melltartóm :(

Mit meg nem adnék azért, ha legalább B lenne, vagy C... Az összes barátnőm közül nekem a legkisebb a mellem és én még mindig egyedül vagyok. Hiába mondják h szép az arcom...

2015. márc. 8. 18:20
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nem számít legalább is engem nem érdekel :) általában aki szexre utazik azt persze h az érdekli, de aki komoly kapcsolatot akar az leginkább a belső tulajdonságokra fog fókuszálni.
2015. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hidd el, így is elég nagy lesz a célközönség. Sokan szeretik a tinédzserekre jellemző és emlékeztető kis cicis (de persze legalább nagykorú) lányokat, velem az élen! 20F
2015. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a mellméreted miatt vagy egyedül.
2015. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a melleden kívül van egy kedves bájos pofikád, szép hosszabb haj, jó segged finom hasad és lábaid az bőven kompenzálja azt,.
2015. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem nem számít a mell méret én fenék párti vagyok e-téren de ha tényleg szép arcod van akkor engem egyáltalán nem zavar a mellméret 21/f
2015. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!