Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezeknek a lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeknek a lányoknak mi volt ezzel a célja? (fontos)

Figyelt kérdés

16F

Jó jó.ez már a 4. kérdésem ezzel kapcsolatban de nyugodjatok meg.

Nyilván olvastátok az előző kérdéseim.

Annyit adnék hozzá a történethez hogy ugye 4.óra utánra volt megbeszélve a találkozásunk.és én besz@rtam.és nem mentem le.

5.óra után vettem a bátorságot és lementem.de nem szóltam neki mivel arra vártam hogy jöjjön vissza a termébe.mert más terembe volt órája.

Egyszercsak egy csomó lány osztálytársa jelent meg és én csak annyit hallottam hogy ezt sugdolózzák:"menj már oda,gyerünk!"

Én a telefonomat nyomtam idegességképp.

Azt hittem az a lány lesz de nem.

Odajött a folyosó közepére egy csapat lány(az ő osztálytársai),a közelembe.

A szemem sarkából követtem az eseményeket.

Sugdolóztak és folyamatosan engem bámultak és nevetgéltek.

Aztán elkezdtek össze vissza járkálni körülöttem.(persze csak egyesével hogy ne legyen olyan feltűnő)

Nézegettek meg minden.és állandóan odaálltak közvetlenül mellém pár másodpercig aztán tovább járkáltak.

Esküszöm mint egy cáparaj a sebesült préda körül.

Képzelhetitek milyen nyomás alatt voltam.

Utána egyszercsak odajött az összes,kezembenyomtak egy mobilt és megkértek hogy fényképezzem le őket.

Megcsináltan az első képet.tök jó lett meg minden.és elkezdik:"nem jó,túl homályos"

Megnéztem azt a képet és láttam hogy teljesen tiszta.egyáltalán nem homályos.Nemtom milyen látásuk volt.

Aztán 3.adszorra sikerült nekik tetsző képet csinálnom.

És becsengettek a következő órára,abbahagytam a várakozást erre a lányra és inkább mentem az órámra.

Szerintetek ezeknek a lányoknak mi volt ezzel a célja?



2015. márc. 25. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
:) én nem tudom nagyon gondolkozok rajta de fingom nincs :) ez nagyon beteg...
2015. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először te nem mertél velük beszélni, aztán a célszemély nem mert veled beszélni, és lényegében az hogy készíts róluk képet, az volt a beszélgetés első mondata/ téma megnyitása. Ettől várták, hogy elindul a beszélgetés. Szerencséd van, mert a barátnői kitalálták, hogy hogyan álljanak veled szóba. Majd ezért tartozol nekik valamivel!


Tehát összefoglalva: valakinek tetszel, de ő se mert veled beszélni.


Most már nyugodtan írhatsz a kiszemelt lánynak, hogy találkozzon veled!

2015. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!