Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hivjak randizni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivjak randizni egy olyan srácot aki nem akar hosszútávú kapcsolatot, én viszont igen, csak pozitiv vagyok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben szereted a csalodasokat, akkor termeszetesen igen.


Mi a legrosszabb, ami törtenhet? Nemet mond? Nem! Minden ugy sikerül, ahogyan megalmodtad. Szenvedelyböl melyebb erzelmek lesznek, melyebb erzelmekböl kötödes es egy csodalatos szerelem... Mig vegül, amikor elmulik az ujdonsag varazsa, kihül a szenvedely rajön kiszemelted, hogy mindvegig igaza volt es jol erezte, hogy meg nem all keszen egy tartos, monogam kapcsolatra es azon ragodig, hogy elhagyjon, megcsaljon vagy melletted feladja vagyait?


Ertekeld, hogy öszinte volt hozzad! Ha tenylegesen öbenne latod masik feledet, legy türelemmel es vard meg, mig ö is megerett egy komoly kapcsolatra. Ha most lepsz, valoszinüleg szenvedesbe fullad.


Tudom, hogy ez nagyon söteten hat, de en is optimista es pozitiv ember vagyok, aki semmit nem tart lehetetlennek vagy elerhetetlennek... de meg kellett tanulnom, hogy ehhez neha türelem is kell.

2015. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1 probát megér. Lehet majd össze jöttök.
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na azért nem a nagy Ő-t látom benne, azt tisztázzuk.

nem is pár éves kapcsolatot. csak ahogy adódik, 1, másfél év.

2015. ápr. 8. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Naná, hisz te majd egészen biztosan meg tudod őt változtatni!
2016. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!