Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ilyen esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen esetekben és mennyi az esély rá hogy meg szeret?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 3 éve ugyanugy szerelmes vagyok. Ezt tudta is jól és nagyon is tetszettem neki de eltávolodtunk egy veszekedés miatt és ő összejött mással késöbb. Nem akartam szétszedni a lánnyal mert én nem ilyen vagyok és magamban szenvedtem csak. Aztán a barátnője annyira féltékeny volt rám h letöröltette fb-ről az ismerősei közül engem. Amit ő nem akart és én nem tudtam róla. Dühöngtem és nem beszéltem vele egy évig. Most szakítottak és mindent megbeszéltünk egymással és kibékültünk. Még mindig érzem hogy nagyon szeretem napok óta ez a izgulásos valami van bennem ha rá gondolok. (nem szexuális izgulás hanem lelki) az a tipikus pillangók a hasamban érzés is van hogy néha enni se tudok annyira mosolygok magamban. Megint bókol nekem és komoly mentalitású és nem az ágyba akar vinni mert tudja jól hogy akármennyire is szeretem addig nem mig nem járunk. Valamelyik nap találkozunk is és nagyon ideges vagyok emiatt. Szeretem még mindig de félek ha túlságosan beleélem magam akkor megint csalódni fogok. (1 hónapja szakított a csajával akivel akkor összejött) mit tehetek ilyen helyzetben? Meddig titkoljam hogy szeretem vagy mikor mondjam el neki? Kérlek normális válaszokat adjatok köszii :)) 17/L

2015. ápr. 11. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szurkolok a srácnak, hogy eljussatok a szexig, aztán utána dobhat, mert ezt érdemled.
2015. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért érdemelném ezt? Azért mert rohadtul szeretem őt 3 éve? És azért mert nem teszem szét a lábam csak úgy neki? Hiába szeretem önbecsülésem akkor is van.
2015. ápr. 11. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül távolodtatok el egymástól. De legyél csak ló helyett szamár, ha ezt akarod. Megérdemled.
2015. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előszőr azért távolodtunk el mert összevesztünk egy iskolai pletyka miatt. A legjobb barátait minde ismerem és jóba vannak velem nagyon. Többször is beszéltek vele hogy akkor most mi van és engem szeretett csak mivel érzékeny vagyok és sértődős nem akartam egy ideig beszélni vele. De most újra kezdjük a BARÁTSÁGUNKAT. Barátként fogok viselkedni vele és ugyanugy önmagamat adom majd neki mint mindig. De mivel most szakított az elöző csajával neki kell az idő és nem támadhatom le ezzel csak úgy hogy még mindig szeretem
2015. ápr. 11. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

iskolai pletyka miatt...

Ez a kapcsolat is szilárd alapokon nyugszik... (irónia)

2015. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!