Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan veletek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy a másik fél totál igénytelenül jött a randira?

Figyelt kérdés

Vagy ismerősötökkel.


Én az ilyeneket nem értem.

Persze nem azt várom el, hogy úgy nézzen ki, mint aki a legújabb top-magazinból lépett elő, de azért van egy határ.

Miért kell igénytelenül eljönni randira? Mégis mire számít, hogy ha ennyivel nem tiszteli meg a másik felet?


Több történet is van:

Ez velem történt. Ugyan nem öltöztem ki nagyon, de viszonylag csinos voltam, jó illatú, rendezett, ápolt. Eljött a találkozás pillanata. Képes volt eljönni egy elnyűtt koszos izzadtságfoltos pólóban, fogkrémet szerintem óvodás korában láthatott először és utoljára, rendezetlen haj, büdös testszag, stb.

Nem vagyok finnyás, de ez nekem sok. Előtte nem találkoztunk, szóval nem tudtam, mi vár rám.


Barátnőmnek hasonló volt. Csak ott még kiegészült annyival, hogy az igénytelen büdös áporodott srác le is osztotta a barátnőmet, hogy neki sem úgy áll a melle, ahogy ő azt ELVÁRNÁ. Faképnél is hagyta a barátnőm azt a retket.


Ismerősömmel (fiú) pedig az volt, hogy a lány szintén eléggé ápolatlanul jött, majd közölte, hogy neki hasmenése van. Oké. Elment WC-re, majd ordenáré hangon káromkodva kiüvöltötte, hogy hozzon WC-papírt mert elfogyott.



Aki képes igénytelenül, 0 előkészülettel eljönni randira, az mire számít? Most az itt nem él, hogy "lehet akkor jött a munkából", mert akkor simán megbeszélhette volna a talit mondjuk 1-2 órával később, ha már elmondása szerint egész délután ráér.

Mit várnak ezek? Nem vagyok előítéletes, de az igénytelenséget nem tudom tolerálni, főleg, hogy én ennyivel legalább megtisztelem a másika,t hogy nem retkes büdös cuccokban megyek el a randira.


Veletek volt már ilyen? Vagy rosszul gondolkodok? :|


22/L



2015. ápr. 16. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt igaz nem sült el rosszul a dolog. Megbeszéltünk egy találkát telefonon, és én 2 órát mondtam ő 12 értett. Délben beállított hozzám, én meg még az istállót takarítottam. Nekem már ez is nagyon zavaró és kellemetlen volt:S De igazából nevetett rajta egy jót, és segített befejezni :D
2015. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztos jó emberismerő vagy.
2015. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez , igen , ilyen létezik? :D
2015. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
fiatalabb koromban amikor a bemelegítős korszakomban voltam mentem el barátnőmmel az első randira a "legjobb bemelegítő szettemben" persze neki az jött le, hogy fullparasztban oda mentem és leszartam az egészet :D és ezt most tudtam meg nem rég tőle :D egyébként azóta is együtt vagyunk :D 24/f
2015. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 qqqxxx ***** válasza:

hat igen, a vakrandiban van nemi riziko hihi

Amugy szerencsere nem volt meg ilyen extrem tapasztalatom :D

2015. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem csak arról van szó, hogy randira nem képesek normálisan összekapni magukat hanem alapból igénytelenek, és máshova is így járnak.


Velem még hasonló nem volt, egy olyan randim volt ahol én voltam kissé gázos, de csak annyiban, hogy a vége előtt már lényegében aludtam. Bár mentségemre szóljon spontán randi volt, és előtte 12 órát ültem végig az egyetemen.

2015. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

volt ilyen 3-4-szer, és érdekes módon mind a huszonéves korosztály volt

24L

2015. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még nem fordult elő ilyen. Mondjuk nem is randiztam még soha olyannak, akivel ne "élőben" ismerkedtünk volna meg, így meg nincs ilyen kockázat.


Azért nem hiszem, hogy vakrandikon az a fajta igénytelenség lenne a jellemző, amiket írtál. (Vagy legalábbis remélem.)

2015. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Átltalában jó tapasztalataim vannak, csak egyszer fordult elő velem, hogy az első randira nagyon koszlott állapotban jött el az illető, de neki sem az volt a legnagyobb baja.
2015. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer randira menet,összefostam magam a buszon.Előző nap tejbegrízt ettem vadasan,és meghajtott.Akartam szólni a sofőrnek hogy álljon meg,de akkor már késő volt.Aztán bementem a tesco wc-be,nagyjából lemostam magamról a szart,eldobtam a gatyát,a tescoban háromszázért vettem egy kínai dezodort,azt mind magamra fújtam és mentem randizni.
2015. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!