Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első néhány találkozás, séta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első néhány találkozás, séta, imerkedés (tehát nem igazán randi) során meddig lehet elmenni egy lánynál, hogy ne ijedjen meg tőlem, ne legyek rámenős, nyomulós?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
parkban ujjazás még belefér
2015. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de ha a korhintan dugod az se nagy gond
2015. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekesen ismerkednek egyesek...

puszi a végén, HA olyan a hangulat.

2015. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezfogas,oleles
2015. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én a volt barátommal

megismerkedtem

kicsit írogattunk

az első randi közben megfogta a kezem (jól esik, mert azt érzem tőle, hogy büszke arra, hogy "velem sétál"), a végén megcsókolt

Nekem ez így teljesen rendben volt. Nem teljesen értem: megbeszéltétek, hogy találkoztok, "de ez nem randi!"? A lány érdeklődőnek tűnik ilyen irányba?

2015. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Első néhány találkozás, " most az első vagy a 6.??? nem mindegy.. Az elsőn lehet csak vállveregetés, a másodikon hivatalos kézfogás, a harmadikon már rá is nézhetsz!
2015. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!