Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin mit csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin mit csináltatok, csinálnátok?

Figyelt kérdés

még soha nem volt barátom és nem is randiztam még szóval nagyon örülnék ha valaki leírná hogy mit szabad,mit nem és hogy ti mit csinálnátok/csináltatok.

14/l



2015. ápr. 23. 17:27
 1/7 2-es vagyok ***** válasza:
100%
Ez nagyon személyfüggő :) én volt, hogy első randin ágyba vittem valakit, volt, hogy csak beszélgettünk... a sráctól függ és a Te pillanatnyi érzéseidtől, hogy mit "szabad" :) Mindent tégy úgy, ahogy a kicsi szíved diktálja, és akkor baj nem lehet ^^
2015. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a jó idő, sétáljatok a parkban, egyetek egy fagyit/sütit, igyatok valahol valami üdítőt, ilyesmik. Gyakorlatilag csinálj ugyan úgy mindent, mintha egy barátoddal találkoznál.
2015. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Első! Láttad a korát? Ennyi idősen azért nem kéne még ágyba vinnie senkit szerintem...
2015. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem is akartam:)
2015. ápr. 23. 17:31
 5/7 2-es vagyok ***** válasza:

harmadiknak címezve: Láttam természetesen :D De Te kicsit még olvasgasd a kérdést és a válaszom, akkor rájössz, mit értettél félre ^^ De segítek egy kicsit:

"és hogy ti mit csinálnátok/csináltatok. "

Erre válaszoltam, hogy én mit csináltam :)

2015. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ennyi az egész :/, de nem az olyan fiúknak mint én hanem az átlagosnak,flegma

2015. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia :)

Az első randin mindenféleképpen olyat válassz ami közbe tudtok beszélni :) Pl. fagyizás, sétálás, max. pizzázás.

A mozizás meg az ilyesmik azért nem jók, mert szinte úgy megy el az egész idő, hogy nem is beszéltek.

Én is paráztam, hogy majd miről fogok tudni beszélni. :)

Viszont ha az első 5-10 perc jól ment a többi is jól fog menni :)

DE ha nincs beszédtéma akkor dobj be valamit, pl. ha egy osztályból vagytok, hogy egy tanár nincs vagy valami. A lényeg, hogy ezzel megnyiss egy másik témát. Bocsi ha már későn írtam. Ha kell segítség felvehetjük a kapcsolatot :) 14/F

2015. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!