Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok az első randi előtt, más is így van ezzel? Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
19/L
2015. máj. 7. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi a program?
2015. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Séta
2015. máj. 7. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Hajts le egy felest.
2015. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ihatsz is ahogy előttem ajánlották, de nem biztos, hogy jó ötlet...ha nagyon ráparázós vagy akkor talán csak akkor múlik el amikor "beindul a randi" :) mikor lesz a találka? :)
2015. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd este :) tuti nem iszom, mert szaga van :D
2015. máj. 7. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
hát akkor valószínűleg izgulni is fogsz :) aztán remélhetőleg jól sikerül és jól sül el a dolog :)
2015. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, és ne izgulj!

Gondolj arra, hogy nagy valószínűséggel a srác is izgulni fog, hogy sikeres legyen a randitok, és jó benyomást keltsen benned.

2015. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szoktam, hogy iszom előtte egy pohár italt. :) Az elég, hogy görcsöljek, de nincs semmi negatív hatása.

Nincs szaga. Utána fogmosás, rágó. Meg nem iszom olyan sokat, meg nem pálinkát. Bort szoktam csak.

2015. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legelső lépés elfogadni azt, hogy az izgulásnak célja van. Az a célja, hogy a legjobb formádat add, meg h tudatosítsd magadban, hogy azért elég fontos dolog egy randi. :) Ha ezt többször átgondolod egy nap, akkor van rá esély, hogy egy megfelelő szintre be tudd lőni az izgulást.


Az izgulás ez esetben pozitív stressz. Ha esetleg sikerül, próbáld meg még akár élvezni is a szitut, vagy nevess kicsit magadon.


Illetve hasznos technika lehet, hogy akár már most, ha vagytok valamilyen kapcsolatban, vagy akár a személyes találkozáskor egyszerűen közlöd vele, hogy izgulsz.


Kb a fentiek érvényesek minden ténylegesen fontos és izgulós eseményre, pl. vizsga, állásinterjú, fellépés sok ember előtt, stb.

2015. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!