Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le akarok vele feküdni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok vele feküdni. Hogy érjem el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi. Kapcsolatunk nem lehetne, de le szeretnék feküdni vele. A viselkedése alapján benne lenne... A kérdésem az lenne..hogyan bátorítsam, hogy ne nézzen ribinek? Merthogy ez nálam nem általános, sőt, eddig csak komoly, hosszú kapcsolatom volt. Van benne valami...különleges. Mit tegyek, hogy ő mozduljon rám?

2015. máj. 9. 16:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Miért baj ha ribinek néz? Úgyis csak szexelni akarsz vele :)
2015. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
Mert kapcsolatban van,családos? :)
2015. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Mert nem vagyok az!

Vagy minden nő az lenne, aki csak egy alkalommal fekszik le valakivel? Akkor nincs a földön normális nő..

2015. máj. 9. 16:20
 4/33 anonim ***** válasza:
35%
Miért, minek nézzen, ha egyszer könnyen kapható vagy?
2015. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. De a kapcsolat értelmetlen lenne. Nem lenne jövője. Csak...tetszik. Nagyon tetszik
2015. máj. 9. 16:21
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Ez olyan hülyeség, mondjátok valakire hogy kva de ha veletek dugna még meg is hálálnátok neki...


Én nekem aktív nemi életem van, pedig szingli vagyok, de egyszer se gondoltam valakire hogy kva ha csak nem pénzért árulja magát.


Ha tényleg ezt akarja a csaj, és élvezi, sőt nem kényszeríti rá semmi, mi több kapcsolata sincs, akkor hajrá! Én sokszor átélem azt, hogy felajánják tálcán a nők magukat, néhol ez előny, néhol nem.


Azt nem tudom elmondani mi a gond, de néha olyan benyomásom van mintha "nem szexről lenne szó" hanem tapadni keresni meg ezzel akarna elcsábítani.


De van aki meg jól adja elő magát, és egyből leró, hogy csak dugni akar egy nagyot.


Ettől függ, hogy ilyen esetekben hogy válaszolok. Ebbe nem kell belevinni ilyen-olyan érzelmiséget mert az ilyesztő. Ha valaki odajön és érzéki módon közeledik akkor skippelem, de ha szexuálisan akkor "lehet róla szó".


Bár nekem ez mindenképp szimpátia függő, de azt írod az megvan szóval...

2015. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Elnézést, én nem mondtam, hogy ribi a kérdező, mindössze felvetettem, hogy ha csak szex a cél, akkor miért számít, hogy a másik fél mit gondol?

Nekem volt már egyéjszakás kalandom, pont nem érdekelt, hogy a másiknak mi volt a motivációja vagy rólam mit gondol, a szex volt a lényeg.


Inkább arra gondolok, hogy te, kérdező valójában NEM csak szexet szeretnél ettől az embertől.

2015. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. máj. 9. 16:33
 9/33 anonim ***** válasza:
12%

Meg kell mondani neki.

Nekem mondjuk nem kellene ilyen nő, még szexre sem. Aki nekem így felajánlkozik, az másnak is megteheti.

2015. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Úgy értem...köszi szépen hetes!

De igen, kedves utolsó, de akkor elmagyarázommáshogy. Ez a férfi különös hatással van rám. Pontosan úgy néz rám, mintha már egy bizonyos helyzetben lennénk. Nem vagyok szerelmes, semmi ilyesmi. És nem mindegy, mit gondol, mert soha senki ribije nem voltam. Ahogy írtam, csak komoly volt.

2015. máj. 9. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!