Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rajtam kívül más is tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül más is tapasztalt már hasonló dolgot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22/F vagyok,és néhány hónapja megismerkedtem egy lánnyal,akivel elkezdtünk egy párkapcsolatot. Sajnos bennem nem alakultak ki érzelmek iránta és mondtam neki,hogy szerintem jobb,ha pontot teszünk a dolgok végére,mert én nem az a fajta ember vagyok,aki olyasmivel rabolja a másik idejét,aminek nincs jövője. No,a beszélő viszony ugyan megmaradt,mert nem haraggal váltunk el,viszont mióta őt ismerem és amióta együtt voltunk,azóta más Nő még csak rám se néz. akiket eddig megismertem,azok mind kifogásokat keresnek,ha találkozóról van szó. Egyszóval,semmi nem jön össze valami új lánnyal,még egy találka sem. Nem ismeri egyik hölgy sem a volt barátnőmet,viszont ez nekem akkor is fura.
2015. máj. 10. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
most ugye nem valami összefüggést véltél felfedezni..?
2015. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről beszélek,hanem,hogy ez nagyon furcsa.
2015. máj. 10. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Boszorkány volt a csaj, és megátkozott.
2015. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is valami hasonlóra gondoltam.
2015. máj. 10. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Elment az vala, és bulizá...s ott aztán ittas leányokkal iszogatá...s meglátá...hogy a földi lét, maga a mennyország. Nem görcsölt ő, nem akart ő semmit, csak iszogatni, beszélgetni, ismerkedni szép lányokkal, jól érezni magát, de nem hajtott rájuk, s így a leányok kezdtek hajtani ő reááá...
2015. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!